PUKS Francesco Jelna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Polecane strony

Sołectwo Jelna

 

 

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Jelna11 77
2. wojtek.veb94 76
3. pablons 61
4. edgardavis 41
5. gonzo011 37
6. Czokox00 25
7. młodyźrebak 19
8. dabro6726 3
9. ftb2user_1464551298. 2
10. kondi797 2

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 319
ogółem: 1 462 803

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Wspomóż naszą organizację

  • autor: pablons, 2008-03-01 22:29

SPONSORZY

F.H.U "Hydraulik" s.c.
Andrzej Lach, Tomasz Lipiński
37-310 Nowa Sarzyna, ul. Kościuszki 5
tel. 17 867 48 86

Wspomóż naszą organizację

 Wpłacając 1% swojego podatku
na Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "FRANCESCO" Jelna
inwestujesz pieniądze w sport dzieci i młodzieży.

PARAFIALNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY

„FRANCESCO” JELNA

NR KRS 0000229696

Jak przekazać nam 1% swojego podatku dochodowego od osób fizycznych...

Aktualności

18 kolejka juniorów

  • autor: wojtek.veb94, 2017-03-22 18:49

Niedziela, 26.03.2017r.

godz.12:00 

 PUKS Francesco Jelna Juniorzy -:- Unia Skowierzyn

Sędziowie: Myszka M., Wilk G,. Fijarczyk.

 


15 kolejka seniorów

  • autor: wojtek.veb94, 2016-11-12 13:45

Niedziela, 20.13.2016r.

godz.12:00 

 Staromieszczanka Stare Miasto 3:2 PUKS Francesco Jelna 

Bramki: Kamil Krzemiński, Radosław Bielak

Sędziowie: Okleciński M., Myszka T,. Okleciński P.

 

 


14 kolejka seniorów i 15 juniorów

  • autor: wojtek.veb94, 2016-11-08 12:28

Piątek, 11.11.2016r.

godz.14.00 (stadion przy szkole podstawowej)

 PUKS Francesco Jelna 7-2 LZS Polonia Przędzel

Sędziowie: Bogacz, Antosz, Ordon Z.

Bramki: Mateusz Leśko x2, Radosław Bielak x2, O.Klaudiusz x2, Bartłomiej Miazga.

 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 1-3 Orzeł Rudnik

Bramki: Przemysław Golik

Sędziowie: Antosz, Bogacz, Ordon Z.


13 kolejka seniorów i 14 juniorów

  • autor: pablons, 2016-11-03 08:44

Niedziela, 06.11.2016r.

Sparta Jeżowe 3-0 PUKS Francesco Jelna

Sędziowie: Toś, Bundz, Tutka

San Wierzawice 0-0 PUKS Francesco Jelna Juniorzy

Sędziowie: Łokaj, Brzezowski, Kośmider


12 kolejka seniorów i 13 juniorów

  • autor: pablons, 2016-10-27 09:12

Niedziela, 30.10.2016r.

PUKS Francesco Jelna 4-4 ŁKS Łowisko

Bramki: Bartłomiej Miazga x2, Kamil Krzemiński, Mateusz Zygmunt

Sędziowie: Kijak, Mysior, Wierny

PUKS Francesco Jelna Juniorzy 0-2 Unia Nowa Sarzyna

Sędziowie: Mysior, Kijak, Wierny


11 kolejka seniorów i 12 juniorów

  • autor: wojtek.veb94, 2016-10-19 22:00

Niedziela, 23.10.2016r.

Retman Ulanów 3-4 PUKS Francesco Jelna

Bramki: Bartłomiej Miazga, Radosław Bielak, Mateusz Zygmunt (k), Przemysław Golik

Sędziowie: Gil, Okleciński M., Chamera W.

Sobota, 22.10.2016r.

LZS Ździary 0-3 PUKS Francesco Jelna Juniorzy

Sędziowie: Kijak, Samołyk P., Myszka T.


Archiwum aktualności


Mecz 2017-03-26, 12:00


herb PUKS Francesco Jelna Juniorzy herb Unia Skowierzyn
PUKS Francesco Jelna Juniorzy   Unia Skowierzyn

Kalendarium

23

03-2017

czwartek

24

03-2017

piątek

25

03-2017

sobota

26

03-2017

niedziela

PUKS Francesco Jelna Juniorzy - Unia Skowierzyn - 12:00

27

03-2017

pon.

28

03-2017

wtorek

29

03-2017

środa

Reklama

Najbliższe spotkanie

PUKS Francesco JelnaAzalia Brzóza Królewska
PUKS Francesco Jelna   Azalia Brzóza Królewska
2017-04-02, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
PUKS Francesco Jelna - Azalia Brzóza Królewska
Tanew Harasiuki - Staromieszczanka Stare Miasto
Rotunda Krzeszów - Sparta Jeżowe
Czarni Sójkowa [B] - Retman Ulanów
Złotsan Kuryłówka - KS Sarzyna
ŁKS Łowisko [B] - LKS Brzyska Wola [B]
Polonia Przędzel - Czarni Sójkowa [B]
Podlesianka Podlesie - Azalia Wola Zarczycka

Ostatnie spotkanie

Staromieszczanka Stare MiastoPUKS Francesco Jelna
Staromieszczanka Stare Miasto 3:2 PUKS Francesco Jelna
2016-11-20, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Tanew Harasiuki 1:0 Sparta Jeżowe
Rotunda Krzeszów 4:0 Retman Ulanów
KS Jarocin 4:7 Azalia Wola Zarczycka
Podlesianka Podlesie 2:6 KS Sarzyna
Złotsan Kuryłówka 2:1 LKS Brzyska Wola [B]
ŁKS Łowisko [B] 1:0 Czarni Sójkowa [B]
Polonia Przędzel 1:6 Azalia Brzóza Królewska
Staromieszczanka Stare Miasto 3:2 PUKS Francesco Jelna