PUKS Francesco Jelna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Polecane strony

Sołectwo Jelna

 

Reklama

Kipsta F700

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Krisu777 115
2. Jelna11 106
3. wojtek.veb94 93
4. dabro6726 90
5. pablons 90
6. SAGAN159 87
7. Lukasz.ksc 41
8. pawlo121c 38
9. spidertyp 20
10. typerr9 12

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 289, wczoraj: 486
ogółem: 1 030 784

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Wspomóż naszą organizację

  • autor: pablons, 2008-03-01 22:29

Wpłacając 1% swojego podatku
na Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "FRANCESCO" Jelna
inwestujesz pieniądze w sport dzieci i młodzieży.

PARAFIALNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY

„FRANCESCO” JELNA

NR KRS 0000229696

Jak przekazać nam 1% swojego podatku dochodowego od osób fizycznych...

Mecz 2015-05-31, 16:00


herb Górnovia Górno herb PUKS Francesco Jelna
Górnovia Górno   PUKS Francesco Jelna

Aktualności

Kolejki - 26 juniorów i 22 seniorów

  • autor: pablons, 2015-05-27 08:44

Niedziela, 31.05.2015r.

Górnovia Górno -:- PUKS Francesco Jelna

Godz. 17:00 - stadion w Łowisku

Sędziowie:

Sobota, 30.05.2015r.

Stal Stalowa Wola -:- PUKS Francesco Jelna Juniorzy

Godz. 11:00 - stadion w Stalowej Woli

Sędziowie:


Kolejki - 25 juniorów i 21 seniorów

  • autor: pablons, 2015-05-27 08:30

Sobota, 23.05.2015r.

PUKS Francesco Jelna 1:1 Rotunda Krzeszów

Bramka: Kamil Krzemiński (k)

Sędziowie: Gil, Jaskot J., Zieliński

PUKS Francesco Jelna Juniorzy 1:1 Sokół Kamień

Bramka:

Sędziowie: Jaskot J., Zieliński, Gil


Kolejki - 24 juniorów i 20 seniorów

  • autor: pablons, 2015-05-14 09:39

Niedziela, 17.05.2015r.

Azalia Wola Zarczycka 3:4 PUKS Francesco Jelna

Bramki: Mateusz Zygmunt 3x, Mateusz Leśko

Sędziowie: Wdowiak, Bandyga, Bełczowski

Orzeł Rudnik 1:3 PUKS Francesco Juniorzy

Bramki: Dominik Sroka, Przemysław Kiełbowicz x2

Sędziowie: Wilk A., Rolek, Witrykus


Kolejki - 23 juniorów i 19 seniorów

  • autor: pablons, 2015-05-08 11:33

Sobota, 09.05.2015r.

PUKS Francesco Jelna 4:2 Złotsan Kuryłówka

Bramki: Kamil Krzemiński 2x, Mateusz Leśko, Mateusz Zygmunt

Sędziowie:Mysior, Łokaj, Moskal

PUKS Francesco Jelna Juniorzy 1:5 Wichry Rzeczyca Długa

Bramka:

Sędziowie: Łokaj, Mysior, Moskal


Kolejki - 22 juniorów i 18 seniorów

  • autor: pablons, 2015-05-02 12:11

Niedziela, 03.05.2015r.

Azalia Brzóza Królewska 2:1 PUKS Francesco Jelna

Bramka: Mateusz Zygmunt (k)

Sędziowie: Wdowiak, Wilk A., Szczęch

Unia Skowierzyn 2:1 PUKS Francesco Jelna Juniorzy

Bramka: Przemysław Kiełbowicz

Sędziowie: Gil, Chmura, Fijarczyk


Kolejki - 21 juniorów i 17 seniorów

  • autor: pablons, 2015-04-29 09:07

Piątek, 01.05.2015r.

PUKS Francesco Jelna 5:0 Sparta II Groble

Bramki: Bartłomiej Miazga 2x, Bartłomiej Dąbrowski 2x, Mateusz Leśko

Sędziowie: Tabaka, Fijarczyk, Wójs

PUKS Francesco Jelna Juniorzy 4-0 LZS Ździary

Bramki: Przemysław Kiełbowicz, Kamil Kozyra, bramka samobójcza, Karol Wiatr

Sędziowie: Wójs, Tabaka, Fijarczyk


Archiwum aktualności


Kalendarium

27

05-2015

środa

28

05-2015

czwartek

29

05-2015

piątek

30

05-2015

sobota

Stal Stalowa Wola - PUKS Francesco Jelna Juniorzy - 11:00

31

05-2015

niedziela

Górnovia Górno - PUKS Francesco Jelna - 16:00

01

06-2015

pon.

02

06-2015

wtorek

Reklama

Najbliższe spotkanie

Górnovia GórnoPUKS Francesco Jelna
Górnovia Górno   PUKS Francesco Jelna
2015-05-31, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Górnovia Górno - PUKS Francesco Jelna
Rotunda Krzeszów [S] - KS Jarocin [B]
Azalia Wola Zarczycka - Tanew Harasiuki
Złotsan Kuryłówka - Podlesianka Podlesie
Azalia Brzóza Królewska - Jutrzenka Dębno [B]
Sparta II Groble - KS Sarzyna
Polonia Przędzel - KP Zarzecze

Ostatnie spotkanie

PUKS Francesco JelnaRotunda Krzeszów [S]
PUKS Francesco Jelna 1:1 Rotunda Krzeszów [S]
2015-05-23, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
PUKS Francesco Jelna 1:1 Rotunda Krzeszów [S]
KP Zarzecze 1:3 Górnovia Górno
KS Sarzyna 9:0 Polonia Przędzel
Jutrzenka Dębno [B] 4:3 Sparta II Groble
Podlesianka Podlesie 3:0 Azalia Brzóza Królewska
Tanew Harasiuki 4:0 Złotsan Kuryłówka
KS Jarocin [B] 4:0 Azalia Wola Zarczycka