PUKS Francesco Jelna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Polecane strony

Sołectwo Jelna

 

 

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. edgardavis 55
2. wojtek.veb94 2

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 49, wczoraj: 457
ogółem: 1 566 724

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 16 45 15 0 1 112 - 13 +99
2.
herb
bz 16 40 13 1 2 56 - 16 +40
3.
herb
bz 16 34 11 1 4 51 - 14 +37
4.
herb
bz 16 33 11 0 5 76 - 24 +52
5.
herb
bz 16 31 10 1 5 58 - 25 +33
6.
herb
bz 16 31 10 1 5 57 - 48 +9
7.
herb
plus 16 29 9 2 5 44 - 33 +11
8.
herb
plus 16 28 9 1 6 58 - 24 +34
9.
herb
minus 16 27 8 3 5 41 - 43 -2
10.
herb
bz 16 18 5 3 8 22 - 36 -14
11.
herb
bz 16 17 5 2 9 19 - 35 -16
12.
herb
bz 16 16 5 1 10 35 - 77 -42
13.
herb
bz 16 15 4 3 9 30 - 40 -10
14.
herb
bz 16 14 4 2 10 17 - 62 -45
15.
herb
bz 16 11 3 2 11 33 - 45 -12
16.
herb
bz 15 7 2 1 12 9 - 112 -103
17.
herb
bz 17 0 0 0 17 8 - 79 -71

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
9 24 8 0 1 42 - 11 +31
2.
herb
8 22 7 1 0 32 - 6 +26
3.
herb
9 22 7 1 1 36 - 11 +25
4.
herb
8 21 7 0 1 55 - 8 +47
5.
herb
9 21 7 0 2 27 - 12 +15
6.
herb
8 19 6 1 1 39 - 5 +34
7.
herb
8 18 6 0 2 39 - 29 +10
8.
herb
8 15 5 0 3 40 - 14 +26
9.
herb
7 13 4 1 2 23 - 18 +5
10.
herb
7 11 3 2 2 22 - 24 -2
11.
herb
9 11 3 2 4 11 - 18 -7
12.
herb
7 9 3 0 4 10 - 13 -3
13.
herb
8 7 2 1 5 13 - 21 -8
14.
herb
8 7 2 1 5 8 - 41 -33
15.
herb
8 4 1 1 6 15 - 18 -3
16.
herb
8 4 1 1 6 10 - 23 -13
17.
herb
7 0 0 0 7 7 - 25 -18

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 24 8 0 0 57 - 5 +52
2.
herb
8 18 6 0 2 24 - 10 +14
3.
herb
9 16 5 1 3 19 - 19 0
4.
herb
8 15 5 0 3 12 - 9 +3
5.
herb
8 13 4 1 3 18 - 10 +8
6.
herb
8 13 4 1 3 18 - 19 -1
7.
herb
8 11 3 2 3 9 - 15 -6
8.
herb
8 11 3 2 3 15 - 22 -7
9.
herb
7 9 3 0 4 34 - 13 +21
10.
herb
7 9 3 0 4 22 - 14 +8
11.
herb
9 8 2 2 5 9 - 22 -13
12.
herb
7 8 2 2 3 17 - 21 -4
13.
herb
8 7 2 1 5 23 - 22 +1
14.
herb
9 3 1 0 8 12 - 59 -47
15.
herb
7 3 1 0 6 6 - 44 -38
16.
herb
10 0 0 0 10 1 - 54 -53
17.
herb
7 0 0 0 7 1 - 71 -70

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Siarka Tarnobrzeg S.A.
16 45 15 0 1 112 - 13 +99
2.
Sparta Jeżowe
16 40 13 1 2 56 - 16 +40
3.
Stal Gorzyce
16 34 11 1 4 51 - 14 +37
4.
Unia Nowa Sarzyna
16 33 11 0 5 76 - 24 +52
5.
Stal Nowa Dęba
16 31 10 1 5 58 - 25 +33
6.
OKS Mokrzyszów
16 31 10 1 5 57 - 48 +9
7.
Strzelec Dąbrowica
16 29 9 2 5 44 - 33 +11
8.
Sokół Kamień
16 28 9 1 6 58 - 24 +34
9.
Olimpia Pysznica
16 27 8 3 5 41 - 43 -2
10.
Orzeł Rudnik
16 18 5 3 8 22 - 36 -14
11.
PUKS Francesco Jelna Juniorzy
16 17 5 2 9 19 - 35 -16
12.
LZS Ździary
16 16 5 1 10 35 - 77 -42
13.
Płomień Chmielów
16 15 4 3 9 30 - 40 -10
14.
LKS Brzyska Wola
16 14 4 2 10 17 - 62 -45
15.
Górnovia Górno
16 11 3 2 11 33 - 45 -12
16.
San Kłyżów
15 7 2 1 12 9 - 112 -103
17.
Unia Skowierzyn
17 0 0 0 17 8 - 79 -71

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
OKS Mokrzyszów
0 0 0 0 0 0 - 0 0
2.
LZS Ździary
0 0 0 0 0 0 - 0 0
3.
Stal Gorzyce
0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.
Płomień Chmielów
0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.
LKS Brzyska Wola
0 0 0 0 0 0 - 0 0
6.
Sparta Jeżowe
0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.
San Kłyżów
0 0 0 0 0 0 - 0 0
8.
Strzelec Dąbrowica
0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
Orzeł Rudnik
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
Olimpia Pysznica
0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
Sokół Kamień
0 0 0 0 0 0 - 0 0
12.
Unia Nowa Sarzyna
0 0 0 0 0 0 - 0 0
13.
Unia Skowierzyn
0 0 0 0 0 0 - 0 0
14.
Górnovia Górno
0 0 0 0 0 0 - 0 0
15.
Stal Nowa Dęba
0 0 0 0 0 0 - 0 0
16.
Siarka Tarnobrzeg S.A.
0 0 0 0 0 0 - 0 0
17.
PUKS Francesco Jelna Juniorzy
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314151617
1. LZS Ździary XXX 2:5 - 4:12:1 - 2:4 - 3:3 - - 5:4 - 5:0 - - -
2. Stal Nowa Dęba - XXX - 2:0 - 3:0 - 7:0 - 6:0 - 9:0 - 4:42:13:00:6
3. PUKS Francesco Jelna Juniorzy7:00:2 XXX 0:62:0 - 0:3 - 1:0 - - 0:2 - - - - -
4. Górnovia Górno - - - XXX - 1:6 - - - 0:00:4 - 8:01:30:20:30:5
5. Unia Nowa Sarzyna - 4:1 - 4:3 XXX 3:0 - 3:06:22:4 - 13:0 - 4:1 - 3:0 -
6. Sokół Kamień16:0 - 5:3 - - XXX 4:13:0 - - 0:2 - 12:1 - 0:1 - 0:6
7. Olimpia Pysznica - 2:1 - 4:42:12 - XXX - 2:3 - - 3:0 - 5:0 - 4:4 -
8. Unia Skowierzyn2:6 - 0:11:4 - - 0:2 XXX - 1:3 - - - 1:4 - 2:5 -
9. Strzelec Dąbrowica - 2:1 - 5:4 - 2:1 - 1:0 XXX 3:1 - 8:0 - 1:2 - 3:02:3
10. Orzeł Rudnik5:1 - 1:3 - - 0:01:5 - - XXX 1:3 - 3:0 - 1:2 - 1:7
11. Sparta Jeżowe3:24:36:0 - 4:1 - 0:03:06:0 - XXX 6:0 - - - - -
12. LKS Brzyska Wola - - - 2:1 - 0:6 - 3:0 - 0:0 - XXX 3:01:10:12:30:6
13. San Kłyżów3:00:90:0 - 0:16 - 0:34:01:7 - 0:6 - XXX - - - -
14. Płomień Chmielów - - 1:1 - - 1:2 - 9:0 - 0:10:4 - - XXX 1:22:31:5
15. Stal Gorzyce6:0 - 4:0 - 3:0 - 3:010:02:2 - 1:3 - 10:0 - XXX - -
16. OKS Mokrzyszów8:2 - 3:1 - - 0:3 - - - 3:05:1 - 15:0 - 4:3 XXX 1:19
17. Siarka Tarnobrzeg S.A.9:1 - 2:0 - 0:4 - 9:111:1 - - 3:1 - 20:0 - 1:0 - XXX

Kalendarium

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Azalia Wola ZarczyckaPUKS Francesco Jelna
Azalia Wola Zarczycka 1:7 PUKS Francesco Jelna
2017-11-11, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Azalia Wola Zarczycka 1:7 PUKS Francesco Jelna
Staromieszczanka Stare Miasto 3:1 Złotsan Kuryłówka
Azalia Brzóza Królewska 3:7 Retman Ulanów
Tanew Harasiuki 3:4 KS Sarzyna
Sokół Hucisko [B] 1:2 LZS Rzeczyca Długa
KP Tanew Wólka Tanewska [B] 0:0 KS Podwolina
LKS Brzyska Wola 4:0 ŁKS Łowisko
Podlesianka Podlesie 4:1 SKS Galena Racławice [B]