PUKS Francesco Jelna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Polecane strony

Sołectwo Jelna

 

 

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. edgardavis 55
2. wojtek.veb94 2

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 378, wczoraj: 356
ogółem: 1 672 654

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 14 37 12 1 1 38 - 6 +32
2.
herb
bz 14 35 11 2 1 56 - 19 +37
3.
herb
bz 14 34 11 1 2 48 - 6 +42
4.
herb
bz 14 31 10 1 3 38 - 12 +26
5.
herb
bz 14 29 9 2 3 45 - 15 +30
6.
herb
plus 14 23 7 2 5 52 - 28 +24
7.
herb
minus 14 22 7 1 6 41 - 28 +13
8.
herb
plus 14 18 6 0 8 37 - 25 +12
9.
herb
plus 14 17 5 2 7 26 - 40 -14
10.
herb
minus 13 16 5 1 7 42 - 35 +7
11.
herb
plus 14 14 4 2 8 27 - 33 -6
12.
herb
minus 14 14 4 2 8 21 - 27 -6
13.
herb
bz 13 7 2 1 10 20 - 46 -26
14.
herb
bz 14 6 2 0 12 14 - 83 -69
15.
herb
bz 14 0 0 0 14 3 - 105 -102

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
9 21 7 0 2 36 - 3 +33
2.
herb
7 19 6 1 0 35 - 11 +24
3.
herb
6 18 6 0 0 30 - 1 +29
4.
herb
8 13 4 1 3 35 - 11 +24
5.
herb
5 13 4 1 0 15 - 0 +15
6.
herb
7 13 4 1 2 17 - 8 +9
7.
herb
6 12 4 0 2 15 - 6 +9
8.
herb
9 12 4 0 5 20 - 16 +4
9.
herb
8 11 3 2 3 22 - 17 +5
10.
herb
6 10 3 1 2 14 - 10 +4
11.
herb
9 8 2 2 5 8 - 17 -9
12.
herb
6 6 2 0 4 10 - 22 -12
13.
herb
4 3 1 0 3 9 - 14 -5
14.
herb
6 0 0 0 6 5 - 28 -23
15.
herb
8 0 0 0 8 3 - 70 -67

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
9 24 8 0 1 23 - 6 +17
2.
herb
8 19 6 1 1 23 - 6 +17
3.
herb
7 16 5 1 1 21 - 8 +13
4.
herb
9 13 4 1 4 33 - 21 +12
5.
herb
5 13 4 1 0 12 - 3 +9
6.
herb
8 11 3 2 3 15 - 14 +1
7.
herb
6 10 3 1 2 17 - 17 0
8.
herb
7 9 3 0 4 24 - 20 +4
9.
herb
7 7 2 1 4 15 - 18 -3
10.
herb
8 7 2 1 5 12 - 30 -18
11.
herb
5 6 2 0 3 17 - 9 +8
12.
herb
5 6 2 0 3 13 - 10 +3
13.
herb
6 3 1 0 5 5 - 16 -11
14.
herb
6 0 0 0 6 0 - 35 -35
15.
herb
8 0 0 0 8 4 - 61 -57

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Advit Łętownia Advit Łętownia 12 31 10 1 1 42 - 4 +38
2. Siarka Tarnobrzeg S.A.Siarka Tarnobrzeg S.A. 12 31 10 1 1 33 - 6 +27
3. Olimpia PysznicaOlimpia Pysznica 12 29 9 2 1 47 - 17 +30
4. Stal Nowa DębaStal Nowa Dęba 13 28 9 1 3 36 - 12 +24
5. Stal GorzyceStal Gorzyce 12 26 8 2 2 42 - 11 +31
6. Wisan SkopanieWisan Skopanie 12 22 7 1 4 39 - 21 +18
7. San RozwadówSan Rozwadów 13 20 6 2 5 48 - 27 +21
8. PUKS Francesco Jelna JuniorzyPUKS Francesco Jelna Juniorzy 12 18 6 0 6 34 - 20 +14
9. LZS ŹdziaryLZS Ździary 12 16 5 1 6 41 - 31 +10
10. Sokół KamieńSokół Kamień 12 14 4 2 6 23 - 34 -11
11. Orzeł RudnikOrzeł Rudnik 12 11 3 2 7 18 - 22 -4
12. Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka 12 8 2 2 8 18 - 32 -14
13. LKS Brzyska WolaLKS Brzyska Wola 11 7 2 1 8 16 - 40 -24
14. Retman UlanówRetman Ulanów 12 3 1 0 11 11 - 74 -63
15. San KłyżówSan Kłyżów 13 0 0 0 13 2 - 99 -97

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka 2 6 2 0 0 9 - 1 +8
2. Olimpia PysznicaOlimpia Pysznica 2 6 2 0 0 9 - 2 +7
3. Siarka Tarnobrzeg S.A.Siarka Tarnobrzeg S.A. 2 6 2 0 0 5 - 0 +5
4. Advit Łętownia Advit Łętownia 2 3 1 0 1 6 - 2 +4
5. San RozwadówSan Rozwadów 1 3 1 0 0 4 - 1 +3
6. Stal Nowa DębaStal Nowa Dęba 1 3 1 0 0 2 - 0 +2
7. Stal GorzyceStal Gorzyce 2 3 1 0 1 3 - 4 -1
8. Orzeł RudnikOrzeł Rudnik 2 3 1 0 1 3 - 5 -2
9. Sokół KamieńSokół Kamień 2 3 1 0 1 3 - 6 -3
10. Retman UlanówRetman Ulanów 2 3 1 0 1 3 - 9 -6
11. LKS Brzyska WolaLKS Brzyska Wola 2 0 0 0 2 4 - 6 -2
12. PUKS Francesco Jelna JuniorzyPUKS Francesco Jelna Juniorzy 2 0 0 0 2 3 - 5 -2
13. LZS ŹdziaryLZS Ździary 1 0 0 0 1 1 - 4 -3
14. Wisan SkopanieWisan Skopanie 2 0 0 0 2 2 - 7 -5
15. San KłyżówSan Kłyżów 1 0 0 0 1 1 - 6 -5

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112131415
1. LZS Ździary XXX - - - - - 2:35:1 - - - - - 0:72:3
2. Stal Nowa Dęba4:2 XXX - - - - 0:28:0 - - 1:0 - - 2:00:2
3. PUKS Francesco Jelna Juniorzy1:50:1 XXX 6:01:22:0 - 5:2 - 0:1 - - 3:2 - 2:3
4. San Rozwadów4:11:1 - XXX - 8:0 - 11:0 - - 7:1 - 2:31:21:3
5. Azalia Wola Zarczycka - 0:3 - - XXX - - 7:04:01:31:15:02:82:2 -
6. Sokół Kamień1:10:4 - - 4:1 XXX 0:4 - - - - 8:0 - - 1:0
7. Olimpia Pysznica - - 3:210:24:2 - XXX - 3:21:1 - 9:05:2 - -
8. Retman Ulanów - - - - - 2:91:8 XXX 0:1 - 3:23:0 - 1:2 -
9. Orzeł Rudnik0:60:13:20:0 - 0:0 - - XXX 0:11:2 - 4:1 - 0:4
10. Advit Łętownia 7:05:0 - 1:23:01:0 - 13:0 - XXX - - 4:02:00:1
11. LKS Brzyska Wola1:4 - 0:40:8 - 2:32:3 - - - XXX - - - 0:6
12. San Kłyżów0:120:111:90:5 - - - - 0:101:61:9 XXX 0:8 - -
13. Wisan Skopanie3:20:2 - - 2:04:0 - 6:1 - - - - XXX 2:20:1
14. Stal Gorzyce - - 2:0 - - 11:03:1 - 3:0 - 4:07:0 - XXX -
15. Siarka Tarnobrzeg S.A. - - - - 2:0 - 0:06:0 - - - 3:0 - 4:0 XXX

Sponsorzy

   https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13669831_660362387454474_1561834343730200146_n.jpg?_nc_cat=105&oh=0e8acf1a7f097a4abb7572a3389e0599&oe=5C5831CA  

  http://rze.pl/firmy/smakeko/gr/f/logo.gif

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

PUKS Francesco JelnaKP Zarzecze [S]
PUKS Francesco Jelna 1:0 KP Zarzecze [S]
2018-11-10, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Azalia Brzóza Królewska 1:3 ŁKS Łowisko
KS Łęg Stany 2:0 Victoria Giedlarowa [B]
Podlesianka Podlesie 3:2 KP Tanew Wólka Tanewska
KS Podwolina 3:5 Złotsan Kuryłówka
San Wierzawice [B] 1:3 Wichry Rzeczyca Długa
PUKS Francesco Jelna 1:0 KP Zarzecze [S]
Sokół Hucisko 4:1 Staromieszczanka Stare Miasto
KS Jarocin [B] 4:0 KS Sarzyna