PUKS Francesco Jelna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Polecane strony

Sołectwo Jelna

 

 

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. edgardavis 55
2. wojtek.veb94 2

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 81, wczoraj: 218
ogółem: 1 606 935

statystyki szczegółowe

Terminarz Rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
28  2018-05-20 Płomień Chmielów LZS Ździary 14:00
28  2018-05-20 PUKS Francesco Jelna Juniorzy OKS Mokrzyszów 17:00
28  2018-05-20 Górnovia Górno Olimpia Pysznica 17:00
28  2018-05-20 Sparta Jeżowe Orzeł Rudnik 17:00
28  2018-05-20 San Kłyżów Sokół Kamień 17:00
28  2018-05-20 Stal Nowa Dęba Unia Nowa Sarzyna 17:00
28  2018-05-20 Stal Gorzyce Siarka Tarnobrzeg S.A. 17:00
28  2018-05-20 Unia Skowierzyn Strzelec Dąbrowica 17:00
27  2018-05-13 Strzelec Dąbrowica 0:2 Stal Gorzyce zobacz ›
27  2018-05-13 Siarka Tarnobrzeg S.A. 1:2 Stal Nowa Dęba zobacz ›
27  2018-05-13 Unia Nowa Sarzyna 3:0 San Kłyżów zobacz ›
27  2018-05-13 Sokół Kamień 1:1 LKS Brzyska Wola zobacz ›
27  2018-05-13 Orzeł Rudnik 0:2 Górnovia Górno zobacz ›
27  2018-05-13 Olimpia Pysznica 2:3 PUKS Francesco Jelna Juniorzy zobacz ›
27  2018-05-13 OKS Mokrzyszów 5:3 Płomień Chmielów zobacz ›
27  2018-05-13 LZS Ździary 4:1 Unia Skowierzyn zobacz ›
26  2018-05-06 LZS Ździary 7:1 OKS Mokrzyszów zobacz ›
26  2018-05-06 Płomień Chmielów 3:1 Olimpia Pysznica zobacz ›
26  2018-05-06 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 2:2 Orzeł Rudnik zobacz ›
26  2018-05-06 Sparta Jeżowe 4:1 Sokół Kamień zobacz ›
26  2018-05-06 LKS Brzyska Wola 3:2 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
26  2018-05-06 San Kłyżów 0:5 Siarka Tarnobrzeg S.A. zobacz ›
26  2018-05-06 Stal Nowa Dęba 4:1 Strzelec Dąbrowica zobacz ›
26  2018-05-06 Unia Skowierzyn 0:4 Stal Gorzyce zobacz ›
25  2018-05-03 Stal Gorzyce 2:0 Stal Nowa Dęba zobacz ›
25  2018-05-03 Strzelec Dąbrowica 3:0 San Kłyżów zobacz ›
25  2018-05-03 Siarka Tarnobrzeg S.A. 6:0 LKS Brzyska Wola zobacz ›
25  2018-05-03 Unia Nowa Sarzyna 4:4 Sparta Jeżowe zobacz ›
25  2018-05-03 Sokół Kamień 3:2 Górnovia Górno zobacz ›
25  2018-05-03 Orzeł Rudnik 1:0 Płomień Chmielów zobacz ›
25  2018-05-03 Olimpia Pysznica 1:0 LZS Ździary zobacz ›
25  2018-05-03 OKS Mokrzyszów 6:0 Unia Skowierzyn zobacz ›
24  2018-04-29 OKS Mokrzyszów 5:0 Olimpia Pysznica zobacz ›
24  2018-04-29 LZS Ździary 0:4 Orzeł Rudnik zobacz ›
24  2018-04-29 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 0:1 Sokół Kamień zobacz ›
24  2018-04-29 Górnovia Górno 1:5 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
24  2018-04-29 Sparta Jeżowe 5:0 Siarka Tarnobrzeg S.A. zobacz ›
24  2018-04-29 LKS Brzyska Wola 3:0 Strzelec Dąbrowica zobacz ›
24  2018-04-29 San Kłyżów 0:6 Stal Gorzyce zobacz ›
24  2018-04-29 Unia Skowierzyn 0:8 Stal Nowa Dęba zobacz ›
23  2018-04-22 Olimpia Pysznica 4:0 Unia Skowierzyn zobacz ›
23  2018-04-22 Orzeł Rudnik 0:1 OKS Mokrzyszów zobacz ›
23  2018-04-22 Sokół Kamień 3:1 Płomień Chmielów zobacz ›
23  2018-04-22 Unia Nowa Sarzyna 2:0 PUKS Francesco Jelna Juniorzy zobacz ›
23  2018-04-22 Siarka Tarnobrzeg S.A. 5:1 Górnovia Górno zobacz ›
23  2018-04-22 Stal Gorzyce 3:0 LKS Brzyska Wola zobacz ›
23  2018-04-22 Stal Nowa Dęba 6:0 San Kłyżów zobacz ›
23  2018-04-22 Strzelec Dąbrowica 1:1 Sparta Jeżowe zobacz ›
22  2018-04-15 Unia Skowierzyn 4:6 San Kłyżów zobacz ›
22  2018-04-15 LKS Brzyska Wola 1:1 Stal Nowa Dęba zobacz ›
22  2018-04-15 Górnovia Górno 4:0 Strzelec Dąbrowica zobacz ›
22  2018-04-15 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 2:2 Siarka Tarnobrzeg S.A. zobacz ›
22  2018-04-15 Płomień Chmielów 0:3 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
22  2018-04-15 LZS Ździary 5:1 Sokół Kamień zobacz ›
22  2018-04-15 Olimpia Pysznica 3:0 Orzeł Rudnik zobacz ›
22  2018-04-15 Sparta Jeżowe 4:1 Stal Gorzyce zobacz ›
21  2018-04-08 Orzeł Rudnik 2:0 Unia Skowierzyn zobacz ›
21  2018-04-08 Sokół Kamień 2:3 OKS Mokrzyszów zobacz ›
21  2018-04-08 Unia Nowa Sarzyna 17:0 LZS Ździary zobacz ›
21  2018-04-08 Siarka Tarnobrzeg S.A. 0:0 Płomień Chmielów zobacz ›
21  2018-04-08 Strzelec Dąbrowica 3:1 PUKS Francesco Jelna Juniorzy zobacz ›
21  2018-04-08 Stal Gorzyce 2:0 Górnovia Górno zobacz ›
21  2018-04-08 San Kłyżów 0:6 LKS Brzyska Wola zobacz ›
21  2018-04-07 Stal Nowa Dęba 0:2 Sparta Jeżowe zobacz ›
20  2018-05-23 Unia Skowierzyn LKS Brzyska Wola 17:30
20  2018-03-31 Olimpia Pysznica 0:3 Sokół Kamień zobacz ›
20  2018-03-31 OKS Mokrzyszów 0:2 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
20  2018-03-31 LZS Ździary 2:14 Siarka Tarnobrzeg S.A. zobacz ›
20  2018-03-31 Płomień Chmielów 1:1 Strzelec Dąbrowica zobacz ›
20  2018-03-31 Górnovia Górno 0:2 Stal Nowa Dęba zobacz ›
20  2018-03-31 Sparta Jeżowe San Kłyżów 17:00
20  2018-03-31 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 1:1 Stal Gorzyce zobacz ›
19  2018-04-03 Stal Nowa Dęba 2:0 PUKS Francesco Jelna Juniorzy zobacz ›
19  2018-03-25 LKS Brzyska Wola Sparta Jeżowe 12:00
19  2018-03-25 San Kłyżów Górnovia Górno 12:00
19  2018-03-25 Stal Gorzyce Płomień Chmielów 12:00
19  2018-03-25 Strzelec Dąbrowica LZS Ździary 12:00
19  2018-03-25 Siarka Tarnobrzeg S.A. 6:0 OKS Mokrzyszów zobacz ›
19  2018-03-25 Unia Nowa Sarzyna Olimpia Pysznica 12:00
19  2018-03-25 Sokół Kamień Orzeł Rudnik 12:00
18  2018-04-18 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 7:0 San Kłyżów zobacz ›
18  2018-04-11 Orzeł Rudnik 0:2 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
18  2018-04-11 Olimpia Pysznica 1:1 Siarka Tarnobrzeg S.A. zobacz ›
18  2018-04-11 OKS Mokrzyszów 3:0 Strzelec Dąbrowica zobacz ›
18  2018-04-11 LZS Ździary Stal Gorzyce 16:00
18  2018-04-11 Płomień Chmielów 2:5 Stal Nowa Dęba zobacz ›
18  2018-04-11 Górnovia Górno 1:0 LKS Brzyska Wola zobacz ›
18  2018-04-11 Unia Skowierzyn 0:5 Sparta Jeżowe zobacz ›
17  2017-11-12 Górnovia Górno 0:4 Sparta Jeżowe zobacz ›
17  2017-11-12 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 0:2 LKS Brzyska Wola zobacz ›
17  2017-11-12 Płomień Chmielów 9:0 Unia Skowierzyn zobacz ›
17  2017-11-12 LZS Ździary 2:5 Stal Nowa Dęba zobacz ›
17  2017-11-12 OKS Mokrzyszów 4:3 Stal Gorzyce zobacz ›
17  2017-11-12 Olimpia Pysznica 2:3 Strzelec Dąbrowica zobacz ›
17  2017-11-12 Orzeł Rudnik 1:7 Siarka Tarnobrzeg S.A. zobacz ›
17  2017-11-11 Sokół Kamień 3:0 Unia Skowierzyn zobacz ›
16  2017-11-05 Unia Nowa Sarzyna 3:0 Sokół Kamień zobacz ›
16  2017-11-05 Strzelec Dąbrowica 3:1 Orzeł Rudnik zobacz ›
16  2017-11-05 Stal Gorzyce 3:0 Olimpia Pysznica zobacz ›
16  2017-11-05 Stal Nowa Dęba 3:0 OKS Mokrzyszów zobacz ›
16  2017-11-05 San Kłyżów 3:0 LZS Ździary zobacz ›
16  2017-11-05 LKS Brzyska Wola 1:1 Płomień Chmielów zobacz ›
16  2017-11-05 Sparta Jeżowe 6:0 PUKS Francesco Jelna Juniorzy zobacz ›
16  2017-11-05 Unia Skowierzyn 1:4 Górnovia Górno zobacz ›
15  2017-10-29 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 0:6 Górnovia Górno zobacz ›
15  2017-10-29 Płomień Chmielów 0:4 Sparta Jeżowe zobacz ›
15  2017-10-29 LZS Ździary 5:4 LKS Brzyska Wola zobacz ›
15  2017-10-29 OKS Mokrzyszów 15:0 San Kłyżów zobacz ›
15  2017-10-29 Olimpia Pysznica 2:1 Stal Nowa Dęba zobacz ›
15  2017-10-29 Orzeł Rudnik 1:2 Stal Gorzyce zobacz ›
15  2017-10-29 Sokół Kamień 0:6 Siarka Tarnobrzeg S.A. zobacz ›
15  2017-10-29 Unia Nowa Sarzyna 3:0 Unia Skowierzyn zobacz ›
14  2017-10-22 Siarka Tarnobrzeg S.A. 0:4 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
14  2017-10-22 Strzelec Dąbrowica 2:1 Sokół Kamień zobacz ›
14  2017-10-22 Stal Nowa Dęba 6:0 Orzeł Rudnik zobacz ›
14  2017-10-22 San Kłyżów 0:3 Olimpia Pysznica zobacz ›
14  2017-10-22 LKS Brzyska Wola 2:3 OKS Mokrzyszów zobacz ›
14  2017-10-22 Sparta Jeżowe 3:2 LZS Ździary zobacz ›
14  2017-10-22 Górnovia Górno 1:3 Płomień Chmielów zobacz ›
14  2017-10-21 Unia Skowierzyn 0:1 PUKS Francesco Jelna Juniorzy zobacz ›
13  2017-10-15 LZS Ździary 4:1 Górnovia Górno zobacz ›
13  2017-10-15 OKS Mokrzyszów 5:1 Sparta Jeżowe zobacz ›
13  2017-10-15 Olimpia Pysznica 3:0 LKS Brzyska Wola zobacz ›
13  2017-10-15 Orzeł Rudnik 3:0 San Kłyżów zobacz ›
13  2017-10-15 Sokół Kamień 0:1 Stal Gorzyce zobacz ›
13  2017-10-15 Unia Nowa Sarzyna 6:2 Strzelec Dąbrowica zobacz ›
13  2017-10-15 Siarka Tarnobrzeg S.A. 11:1 Unia Skowierzyn zobacz ›
13  2017-10-14 Płomień Chmielów 1:1 PUKS Francesco Jelna Juniorzy zobacz ›
12  2017-10-08 Unia Skowierzyn 1:4 Płomień Chmielów zobacz ›
12  2017-10-08 Górnovia Górno 0:3 OKS Mokrzyszów zobacz ›
12  2017-10-08 Strzelec Dąbrowica 2:3 Siarka Tarnobrzeg S.A. zobacz ›
12  2017-10-08 LKS Brzyska Wola 0:0 Orzeł Rudnik zobacz ›
12  2017-10-08 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 7:0 LZS Ździary zobacz ›
12  2017-10-08 Sparta Jeżowe 0:0 Olimpia Pysznica zobacz ›
12  2017-10-08 Stal Nowa Dęba 3:0 Sokół Kamień zobacz ›
12  2017-10-08 Stal Gorzyce 3:0 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
11  2017-10-01 LZS Ździary 5:0 Płomień Chmielów zobacz ›
11  2017-10-01 OKS Mokrzyszów 3:1 PUKS Francesco Jelna Juniorzy zobacz ›
11  2017-10-01 Olimpia Pysznica 4:4 Górnovia Górno zobacz ›
11  2017-10-01 Orzeł Rudnik 1:3 Sparta Jeżowe zobacz ›
11  2017-10-01 Sokół Kamień 12:1 San Kłyżów zobacz ›
11  2017-10-01 Unia Nowa Sarzyna 4:1 Stal Nowa Dęba zobacz ›
11  2017-10-01 Siarka Tarnobrzeg S.A. 1:0 Stal Gorzyce zobacz ›
11  2017-10-01 Strzelec Dąbrowica 1:0 Unia Skowierzyn zobacz ›
10  2017-09-24 Stal Gorzyce 2:2 Strzelec Dąbrowica zobacz ›
10  2017-09-24 Stal Nowa Dęba 0:6 Siarka Tarnobrzeg S.A. zobacz ›
10  2017-09-24 San Kłyżów 0:16 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
10  2017-09-24 LKS Brzyska Wola 0:6 Sokół Kamień zobacz ›
10  2017-09-24 Górnovia Górno 0:0 Orzeł Rudnik zobacz ›
10  2017-09-24 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 0:3 Olimpia Pysznica zobacz ›
10  2017-09-24 Płomień Chmielów 2:3 OKS Mokrzyszów zobacz ›
10  2017-09-24 Unia Skowierzyn 2:6 LZS Ździary zobacz ›
2017-09-17 Unia Nowa Sarzyna 13:0 LKS Brzyska Wola zobacz ›
2017-09-17 OKS Mokrzyszów 8:2 LZS Ździary zobacz ›
2017-09-17 Strzelec Dąbrowica 2:1 Stal Nowa Dęba zobacz ›
2017-09-17 Orzeł Rudnik 1:3 PUKS Francesco Jelna Juniorzy zobacz ›
2017-09-17 Sokół Kamień 0:2 Sparta Jeżowe zobacz ›
2017-09-17 Olimpia Pysznica 5:0 Płomień Chmielów zobacz ›
2017-09-17 Stal Gorzyce 10:0 Unia Skowierzyn zobacz ›
2017-09-17 Siarka Tarnobrzeg S.A. 20:0 San Kłyżów zobacz ›
2017-09-10 Stal Nowa Dęba 2:1 Stal Gorzyce zobacz ›
2017-09-10 Sparta Jeżowe 4:1 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
2017-09-10 LZS Ździary 2:4 Olimpia Pysznica zobacz ›
2017-09-10 LKS Brzyska Wola 0:6 Siarka Tarnobrzeg S.A. zobacz ›
2017-09-10 Górnovia Górno 1:6 Sokół Kamień zobacz ›
2017-09-10 Płomień Chmielów 0:1 Orzeł Rudnik zobacz ›
2017-09-10 San Kłyżów 1:7 Strzelec Dąbrowica zobacz ›
2017-09-10 Unia Skowierzyn 2:5 OKS Mokrzyszów zobacz ›
2017-09-06 Siarka Tarnobrzeg S.A. 3:1 Sparta Jeżowe zobacz ›
2017-09-06 Strzelec Dąbrowica 8:0 LKS Brzyska Wola zobacz ›
2017-09-06 Orzeł Rudnik 5:1 LZS Ździary zobacz ›
2017-09-06 Sokół Kamień 5:3 PUKS Francesco Jelna Juniorzy zobacz ›
2017-09-06 Olimpia Pysznica 4:4 OKS Mokrzyszów zobacz ›
2017-09-06 Stal Nowa Dęba 7:0 Unia Skowierzyn zobacz ›
2017-09-06 Unia Nowa Sarzyna 4:3 Górnovia Górno zobacz ›
2017-09-06 Stal Gorzyce 10:0 San Kłyżów zobacz ›
2017-09-03 San Kłyżów 0:9 Stal Nowa Dęba zobacz ›
2017-09-03 LKS Brzyska Wola 0:1 Stal Gorzyce zobacz ›
2017-09-03 Sparta Jeżowe 6:0 Strzelec Dąbrowica zobacz ›
2017-09-03 Górnovia Górno 0:5 Siarka Tarnobrzeg S.A. zobacz ›
2017-09-03 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 2:0 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
2017-09-03 Płomień Chmielów 1:2 Sokół Kamień zobacz ›
2017-09-03 OKS Mokrzyszów 3:0 Orzeł Rudnik zobacz ›
2017-09-03 Unia Skowierzyn 0:2 Olimpia Pysznica zobacz ›
2017-08-27 Orzeł Rudnik 1:5 Olimpia Pysznica zobacz ›
2017-08-27 Sokół Kamień 16:0 LZS Ździary zobacz ›
2017-08-27 Unia Nowa Sarzyna 4:1 Płomień Chmielów zobacz ›
2017-08-27 Siarka Tarnobrzeg S.A. 2:0 PUKS Francesco Jelna Juniorzy zobacz ›
2017-08-27 Strzelec Dąbrowica 5:4 Górnovia Górno zobacz ›
2017-08-27 Stal Gorzyce 1:3 Sparta Jeżowe zobacz ›
2017-08-27 Stal Nowa Dęba 9:0 LKS Brzyska Wola zobacz ›
2017-08-27 San Kłyżów 4:0 Unia Skowierzyn zobacz ›
2017-08-20 LKS Brzyska Wola 3:0 San Kłyżów zobacz ›
2017-08-20 Sparta Jeżowe 4:3 Stal Nowa Dęba zobacz ›
2017-08-20 Górnovia Górno 0:2 Stal Gorzyce zobacz ›
2017-08-20 Płomień Chmielów 1:5 Siarka Tarnobrzeg S.A. zobacz ›
2017-08-20 LZS Ździary 2:1 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
2017-08-20 OKS Mokrzyszów 0:3 Sokół Kamień zobacz ›
2017-08-20 Unia Skowierzyn 1:3 Orzeł Rudnik zobacz ›
2017-08-19 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 1:0 Strzelec Dąbrowica zobacz ›
2017-08-15 Sokół Kamień 4:1 Olimpia Pysznica zobacz ›
2017-08-15 Unia Nowa Sarzyna 3:0 OKS Mokrzyszów zobacz ›
2017-08-15 Siarka Tarnobrzeg S.A. 9:1 LZS Ździary zobacz ›
2017-08-15 Strzelec Dąbrowica 1:2 Płomień Chmielów zobacz ›
2017-08-15 Stal Gorzyce 4:0 PUKS Francesco Jelna Juniorzy zobacz ›
2017-08-15 Stal Nowa Dęba 2:0 Górnovia Górno zobacz ›
2017-08-15 San Kłyżów 0:6 Sparta Jeżowe zobacz ›
2017-08-15 LKS Brzyska Wola 3:0 Unia Skowierzyn zobacz ›
2017-08-13 Sparta Jeżowe 6:0 LKS Brzyska Wola zobacz ›
2017-08-13 Górnovia Górno 8:0 San Kłyżów zobacz ›
2017-08-13 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 0:2 Stal Nowa Dęba zobacz ›
2017-08-13 Płomień Chmielów 1:2 Stal Gorzyce zobacz ›
2017-08-13 LZS Ździary 3:3 Strzelec Dąbrowica zobacz ›
2017-08-13 OKS Mokrzyszów 1:19 Siarka Tarnobrzeg S.A. zobacz ›
2017-08-13 Olimpia Pysznica 2:12 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
2017-08-13 Orzeł Rudnik 0:0 Sokół Kamień zobacz ›
2017-08-06 Unia Nowa Sarzyna 2:4 Orzeł Rudnik zobacz ›
2017-08-06 Siarka Tarnobrzeg S.A. 9:1 Olimpia Pysznica zobacz ›
2017-08-06 Strzelec Dąbrowica 3:0 OKS Mokrzyszów zobacz ›
2017-08-06 Stal Gorzyce 6:0 LZS Ździary zobacz ›
2017-08-06 Stal Nowa Dęba 4:4 Płomień Chmielów zobacz ›
2017-08-06 LKS Brzyska Wola 2:1 Górnovia Górno zobacz ›
2017-08-06 Sparta Jeżowe 3:0 Unia Skowierzyn zobacz ›
2017-08-05 San Kłyżów 0:0 PUKS Francesco Jelna Juniorzy zobacz ›

Sponsorzy

Reklama

Najbliższe spotkanie

PUKS Francesco JelnaLZS Rzeczyca Długa
PUKS Francesco Jelna   LZS Rzeczyca Długa
2018-05-27, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
KP Tanew Wólka Tanewska [B] - Złotsan Kuryłówka
Sokół Hucisko [B] - LKS Brzyska Wola
Tanew Harasiuki - Podlesianka Podlesie
Azalia Brzóza Królewska - SKS Galena Racławice [B]
Azalia Wola Zarczycka - ŁKS Łowisko
Staromieszczanka Stare Miasto - KS Podwolina
PUKS Francesco Jelna - LZS Rzeczyca Długa
Retman Ulanów - KS Sarzyna

Ostatnie spotkanie

KS PodwolinaPUKS Francesco Jelna
KS Podwolina 4:2 PUKS Francesco Jelna
2018-05-20, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
ŁKS Łowisko 3:0 Staromieszczanka Stare Miasto
Podlesianka Podlesie 1:2 Azalia Brzóza Królewska
Złotsan Kuryłówka 1:2 KS Sarzyna
LZS Rzeczyca Długa 2:3 Retman Ulanów
KS Podwolina 4:2 PUKS Francesco Jelna
SKS Galena Racławice [B] 4:8 Azalia Wola Zarczycka
LKS Brzyska Wola 6:0 Tanew Harasiuki
KP Tanew Wólka Tanewska [B] 2:1 Sokół Hucisko [B]