PUKS Francesco Jelna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Polecane strony

Sołectwo Jelna

 

 

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. edgardavis 55
2. wojtek.veb94 2

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 260, wczoraj: 266
ogółem: 1 598 510

statystyki szczegółowe

Osiągnięcia

2011

SENIORZY

I - miejscew turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Łukowej

 

2010

SENIORZY

I - miejsce w III Archidiecezjalnym Turnieju Parafialnych Klubów Sportowych w Woli Zarczyckej

II miejscew B klasie i awans do grupy I A klasy podokręgu Stalowa Wola

JUNIORZY

I miejscew podkarpackiej lidze okręgowej juniorów i możliwość awansu do II ligi.

Niestety z powodu niedopuszczenia boiska do gry w II lidze, pozostali w lidze okręgowej.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

II - miejsce na XIX Międzynarodowym Turnieju Halowym w Piłce Nożnej

Rocznik 1992/93

Skład:

1. Baj Damian

2. Miazga Bartłomiej

3. Fil Rafał

4. Jagiełło Jakub

5. Leśko Rafał

6. Bielak Kamil

7. Rychel Krzysztof

8. Romański Marcin

Nagrody:

Baj Damian - najlepszy bramkarz turnieju

o. Ksawery - nagroda Fair Play

 

2008

JUNIORZY

Zwycięstwo w klasie okręgowej i po raz pierwszy w historii klubu awans do 2 ligi podkarpackiej.

I - miejsce na Międzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej AWF'2008

Rocznik 1991

Skład:

1. Lipiński Tomasz,

2. Dąbrowski Łukasz,

3. Zygmunt Maciej,

4. Borkowski Kamil,

5. Wośko Kamil,

6. Indycki Rafał,

7. Miazga Tomasz,

8. Rychel Krzysztof

9. Miś Jakub

Nagrody:

Miś Jakub - najlepszy zawodnik turnieju.

 

2007

I - miejsce naMiędzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej AWF'2007

Rocznik 1989

Skład:

1. Tołpa Tomasz

2. Zygmunt Marcin

3. Ząbczyk Damian

4. Berestka Rafał

5. Miś Michał

6. Tarnawski Krystian

7. Rytuba Aleksander

8. Zawadzki Jan

9. Stachula Paweł

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

III - Miejsce naMiędzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej AWF'2007

Rocznik 1991

Skład:

1. Lipiński Tomasz

2. Dąbrowski Łukasz

3. Zygmunt Maciej

4. Borkowski Kamil

5. Miś Jakub

6. Wośko Kamil

7. Buszta Tomasz

8. Bielak Radosław

9. Miazga Tomasz

10. Rychel Krzysztof

Nagrody:

Miś Jakub - najlepszy strzelec turnieju - 15 bramek

Tołpa Tomasz - najlepszy bramkarz turnieju

Sponsorzy

Reklama

Najbliższe spotkanie

LKS Brzyska Wola PUKS Francesco Jelna
LKS Brzyska Wola   PUKS Francesco Jelna
2018-04-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Podlesianka Podlesie - Retman Ulanów
KP Tanew Wólka Tanewska [B] - Staromieszczanka Stare Miasto
Tanew Harasiuki - Azalia Brzóza Królewska
Złotsan Kuryłówka - KS Podwolina
ŁKS Łowisko - LZS Rzeczyca Długa
SKS Galena Racławice [B] - KS Sarzyna
LKS Brzyska Wola - PUKS Francesco Jelna
Sokół Hucisko [B] - Azalia Wola Zarczycka

Ostatnie spotkanie

PUKS Francesco JelnaKP Tanew Wólka Tanewska [B]
PUKS Francesco Jelna 3:0 KP Tanew Wólka Tanewska [B]
2018-04-21, 16:30:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
PUKS Francesco Jelna 3:0 KP Tanew Wólka Tanewska [B]
Azalia Brzóza Królewska 4:0 Złotsan Kuryłówka
Azalia Wola Zarczycka 2:0 Tanew Harasiuki
Staromieszczanka Stare Miasto 0:0 Sokół Hucisko [B]
Retman Ulanów 2:1 LKS Brzyska Wola
KS Sarzyna 3:0 Podlesianka Podlesie
LZS Rzeczyca Długa 0:2 SKS Galena Racławice [B]
KS Podwolina 2:1 ŁKS Łowisko