PUKS Francesco Jelna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Polecane strony

Sołectwo Jelna

 

 

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. edgardavis 55
2. wojtek.veb94 2

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 400, wczoraj: 356
ogółem: 1 672 676

statystyki szczegółowe

Osiągnięcia

2011

SENIORZY

I - miejscew turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Łukowej

 

2010

SENIORZY

I - miejsce w III Archidiecezjalnym Turnieju Parafialnych Klubów Sportowych w Woli Zarczyckej

II miejscew B klasie i awans do grupy I A klasy podokręgu Stalowa Wola

JUNIORZY

I miejscew podkarpackiej lidze okręgowej juniorów i możliwość awansu do II ligi.

Niestety z powodu niedopuszczenia boiska do gry w II lidze, pozostali w lidze okręgowej.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

II - miejsce na XIX Międzynarodowym Turnieju Halowym w Piłce Nożnej

Rocznik 1992/93

Skład:

1. Baj Damian

2. Miazga Bartłomiej

3. Fil Rafał

4. Jagiełło Jakub

5. Leśko Rafał

6. Bielak Kamil

7. Rychel Krzysztof

8. Romański Marcin

Nagrody:

Baj Damian - najlepszy bramkarz turnieju

o. Ksawery - nagroda Fair Play

 

2008

JUNIORZY

Zwycięstwo w klasie okręgowej i po raz pierwszy w historii klubu awans do 2 ligi podkarpackiej.

I - miejsce na Międzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej AWF'2008

Rocznik 1991

Skład:

1. Lipiński Tomasz,

2. Dąbrowski Łukasz,

3. Zygmunt Maciej,

4. Borkowski Kamil,

5. Wośko Kamil,

6. Indycki Rafał,

7. Miazga Tomasz,

8. Rychel Krzysztof

9. Miś Jakub

Nagrody:

Miś Jakub - najlepszy zawodnik turnieju.

 

2007

I - miejsce naMiędzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej AWF'2007

Rocznik 1989

Skład:

1. Tołpa Tomasz

2. Zygmunt Marcin

3. Ząbczyk Damian

4. Berestka Rafał

5. Miś Michał

6. Tarnawski Krystian

7. Rytuba Aleksander

8. Zawadzki Jan

9. Stachula Paweł

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

III - Miejsce naMiędzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej AWF'2007

Rocznik 1991

Skład:

1. Lipiński Tomasz

2. Dąbrowski Łukasz

3. Zygmunt Maciej

4. Borkowski Kamil

5. Miś Jakub

6. Wośko Kamil

7. Buszta Tomasz

8. Bielak Radosław

9. Miazga Tomasz

10. Rychel Krzysztof

Nagrody:

Miś Jakub - najlepszy strzelec turnieju - 15 bramek

Tołpa Tomasz - najlepszy bramkarz turnieju

Sponsorzy

   https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13669831_660362387454474_1561834343730200146_n.jpg?_nc_cat=105&oh=0e8acf1a7f097a4abb7572a3389e0599&oe=5C5831CA  

  http://rze.pl/firmy/smakeko/gr/f/logo.gif

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

PUKS Francesco JelnaKP Zarzecze [S]
PUKS Francesco Jelna 1:0 KP Zarzecze [S]
2018-11-10, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Azalia Brzóza Królewska 1:3 ŁKS Łowisko
KS Łęg Stany 2:0 Victoria Giedlarowa [B]
Podlesianka Podlesie 3:2 KP Tanew Wólka Tanewska
KS Podwolina 3:5 Złotsan Kuryłówka
San Wierzawice [B] 1:3 Wichry Rzeczyca Długa
PUKS Francesco Jelna 1:0 KP Zarzecze [S]
Sokół Hucisko 4:1 Staromieszczanka Stare Miasto
KS Jarocin [B] 4:0 KS Sarzyna