PUKS Francesco Jelna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Polecane strony

Sołectwo Jelna

 

 

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. edgardavis 55
2. wojtek.veb94 2

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 179, wczoraj: 405
ogółem: 1 638 498

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
plus 3 9 3 0 0 11 - 3 +8
2.
herb
minus 3 9 3 0 0 10 - 6 +4
3.
herb
bz 3 7 2 1 0 13 - 7 +6
4.
herb
bz 3 7 2 1 0 6 - 1 +5
5.
herb
plus 3 6 2 0 1 5 - 3 +2
6.
herb
plus 3 6 2 0 1 5 - 5 0
7.
herb
minus 3 4 1 1 1 6 - 5 +1
8.
herb
plus 3 4 1 1 1 5 - 6 -1
9.
herb
minus 3 3 1 0 2 8 - 9 -1
10.
herb
minus 3 3 1 0 2 4 - 7 -3
11.
herb
minus 3 3 1 0 2 5 - 9 -4
12.
herb
plus 3 2 0 2 1 4 - 5 -1
13.
herb
minus 3 2 0 2 1 4 - 5 -1
14.
herb
minus 3 1 0 1 2 4 - 6 -2
15.
herb
minus 3 1 0 1 2 4 - 8 -4
16.
herb
bz 3 0 0 0 3 5 - 14 -9

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
2 6 2 0 0 9 - 2 +7
2.
herb
2 6 2 0 0 4 - 1 +3
3.
herb
2 4 1 1 0 8 - 5 +3
4.
herb
2 4 1 1 0 3 - 1 +2
5.
herb
1 3 1 0 0 3 - 0 +3
6.
herb
1 3 1 0 0 3 - 1 +2
7.
herb
1 3 1 0 0 3 - 1 +2
8.
herb
1 3 1 0 0 2 - 1 +1
9.
herb
1 3 1 0 0 2 - 1 +1
10.
herb
2 3 1 0 1 7 - 7 0
11.
herb
2 3 1 0 1 3 - 4 -1
12.
herb
1 1 0 1 0 2 - 2 0
13.
herb
2 1 0 1 1 4 - 5 -1
14.
herb
2 1 0 1 1 2 - 3 -1
15.
herb
1 0 0 0 1 1 - 2 -1
16.
herb
1 0 0 0 1 2 - 5 -3

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
2 6 2 0 0 7 - 5 +2
2.
herb
1 3 1 0 0 5 - 2 +3
3.
herb
1 3 1 0 0 3 - 0 +3
4.
herb
1 3 1 0 0 2 - 1 +1
5.
herb
2 3 1 0 1 3 - 4 -1
6.
herb
1 1 0 1 0 2 - 2 0
7.
herb
1 1 0 1 0 0 - 0 0
8.
herb
2 1 0 1 1 3 - 4 -1
9.
herb
2 1 0 1 1 3 - 5 -2
10.
herb
2 1 0 1 1 2 - 5 -3
11.
herb
1 0 0 0 1 1 - 2 -1
12.
herb
1 0 0 0 1 1 - 2 -1
13.
herb
1 0 0 0 1 1 - 3 -2
14.
herb
2 0 0 0 2 2 - 6 -4
15.
herb
2 0 0 0 2 3 - 8 -5
16.
herb
2 0 0 0 2 3 - 9 -6

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Staromieszczanka Stare MiastoStaromieszczanka Stare Miasto 3 9 3 0 0 11 - 3 +8
2. PUKS Francesco JelnaPUKS Francesco Jelna 3 9 3 0 0 10 - 6 +4
3. KS SarzynaKS Sarzyna 3 7 2 1 0 13 - 7 +6
4. KP Zarzecze [S]KP Zarzecze [S] 3 7 2 1 0 6 - 1 +5
5. Victoria Giedlarowa [B]Victoria Giedlarowa [B] 3 6 2 0 1 5 - 3 +2
6. KS Jarocin [B]KS Jarocin [B] 3 6 2 0 1 5 - 5 0
7. ŁKS ŁowiskoŁKS Łowisko 3 4 1 1 1 6 - 5 +1
8. KS Łęg StanyKS Łęg Stany 3 4 1 1 1 5 - 6 -1
9. KP Tanew Wólka TanewskaKP Tanew Wólka Tanewska 3 3 1 0 2 8 - 9 -1
10. Złotsan KuryłówkaZłotsan Kuryłówka 3 3 1 0 2 4 - 7 -3
11. San Wierzawice [B]San Wierzawice [B] 3 3 1 0 2 5 - 9 -4
12. Wichry Rzeczyca DługaWichry Rzeczyca Długa 3 2 0 2 1 4 - 5 -1
13. Azalia Brzóza KrólewskaAzalia Brzóza Królewska 3 2 0 2 1 4 - 5 -1
14. Podlesianka PodlesiePodlesianka Podlesie 3 1 0 1 2 4 - 6 -2
15. Sokół HuciskoSokół Hucisko 3 1 0 1 2 4 - 8 -4
16. KS PodwolinaKS Podwolina 3 0 0 0 3 5 - 14 -9

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Azalia Brzóza KrólewskaAzalia Brzóza Królewska 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Złotsan KuryłówkaZłotsan Kuryłówka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Victoria Giedlarowa [B]Victoria Giedlarowa [B] 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Sokół HuciskoSokół Hucisko 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Staromieszczanka Stare MiastoStaromieszczanka Stare Miasto 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Wichry Rzeczyca DługaWichry Rzeczyca Długa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. San Wierzawice [B]San Wierzawice [B] 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Podlesianka PodlesiePodlesianka Podlesie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. ŁKS ŁowiskoŁKS Łowisko 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. KS SarzynaKS Sarzyna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. KS PodwolinaKS Podwolina 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. KS Jarocin [B]KS Jarocin [B] 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. KP Tanew Wólka TanewskaKP Tanew Wólka Tanewska 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. KP Zarzecze [S]KP Zarzecze [S] 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. KS Łęg StanyKS Łęg Stany 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. PUKS Francesco JelnaPUKS Francesco Jelna 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Azalia Brzóza Królewska XXX 2:2 - - 0:1 - - - - - - - - - - -
2. KS Łęg Stany - XXX - - - - - - - - - - 3:1 - - -
3. KP Zarzecze [S] - - XXX - - - - 3:1 - - 0:0 - - - - -
4. KP Tanew Wólka Tanewska - - - XXX - 4:3 - - - - - - - - - 3:4
5. KS Jarocin [B] - - - - XXX - - - - - - - - 2:1 - -
6. KS Podwolina - - - - - XXX 2:5 - - - - - - - - -
7. KS Sarzyna - - - - - - XXX - 3:35:2 - - - - - -
8. ŁKS Łowisko - 3:0 - - - - - XXX - - - - - - - -
9. Podlesianka Podlesie - - - - - - - - XXX - - 1:2 - - - -
10. San Wierzawice [B] - - - 2:1 - - - - - XXX - - - - - -
11. Wichry Rzeczyca Długa - - - - - - - 2:2 - - XXX - - - - 2:3
12. Staromieszczanka Stare Miasto - - - - 4:25:0 - - - - - XXX - - - -
13. Sokół Hucisko2:2 - - - - - - - - - - - XXX - - -
14. Victoria Giedlarowa [B] - - - - - - - - 1:0 - - - 3:1 XXX - -
15. Złotsan Kuryłówka - - 0:3 - - - - - - 3:1 - - - - XXX -
16. PUKS Francesco Jelna - - - - - - - - - - - - - - 3:1 XXX

Sponsorzy

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4

Ostatnie spotkanie

KP Tanew Wólka TanewskaPUKS Francesco Jelna
KP Tanew Wólka Tanewska 3:4 PUKS Francesco Jelna
2018-08-18, 17:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
KP Tanew Wólka Tanewska 3:4 PUKS Francesco Jelna
Wichry Rzeczyca Długa 2:2 ŁKS Łowisko
Złotsan Kuryłówka 0:3 KP Zarzecze [S]
KS Sarzyna 5:2 San Wierzawice [B]
Staromieszczanka Stare Miasto 5:0 KS Podwolina
Victoria Giedlarowa [B] 1:0 Podlesianka Podlesie
Azalia Brzóza Królewska 0:1 KS Jarocin [B]
KS Łęg Stany 3:1 Sokół Hucisko