PUKS Francesco Jelna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Polecane strony

Sołectwo Jelna

 

 

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. edgardavis 55
2. wojtek.veb94 2

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 73, wczoraj: 457
ogółem: 1 566 748

statystyki szczegółowe

Terminarz Rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2017-11-12 Podlesianka Podlesie 4:1 SKS Galena Racławice [B] zobacz ›
15  2017-11-12 LKS Brzyska Wola 4:0 ŁKS Łowisko zobacz ›
15  2017-11-12 KP Tanew Wólka Tanewska [B] 0:0 KS Podwolina zobacz ›
15  2017-11-12 Sokół Hucisko [B] 1:2 LZS Rzeczyca Długa zobacz ›
15  2017-11-12 Tanew Harasiuki 3:4 KS Sarzyna zobacz ›
15  2017-11-12 Azalia Brzóza Królewska 3:7 Retman Ulanów zobacz ›
15  2017-11-12 Staromieszczanka Stare Miasto 3:1 Złotsan Kuryłówka zobacz ›
15  2017-11-11 Azalia Wola Zarczycka 1:7 PUKS Francesco Jelna relacja ›
14  2017-11-05 PUKS Francesco Jelna 2:0 Staromieszczanka Stare Miasto zobacz ›
14  2017-11-05 Retman Ulanów 6:2 Azalia Wola Zarczycka zobacz ›
14  2017-11-05 KS Sarzyna 4:0 Azalia Brzóza Królewska zobacz ›
14  2017-11-05 LZS Rzeczyca Długa 9:2 Tanew Harasiuki zobacz ›
14  2017-11-05 KS Podwolina 1:3 Sokół Hucisko [B] zobacz ›
14  2017-11-05 ŁKS Łowisko 3:1 KP Tanew Wólka Tanewska [B] zobacz ›
14  2017-11-05 SKS Galena Racławice [B] 3:0 LKS Brzyska Wola zobacz ›
14  2017-11-05 Złotsan Kuryłówka 3:2 Podlesianka Podlesie zobacz ›
13  2017-10-29 LKS Brzyska Wola 2:1 Podlesianka Podlesie zobacz ›
13  2017-10-29 KP Tanew Wólka Tanewska [B] 5:1 SKS Galena Racławice [B] zobacz ›
13  2017-10-29 Sokół Hucisko [B] 2:2 ŁKS Łowisko zobacz ›
13  2017-10-29 Tanew Harasiuki 7:4 KS Podwolina zobacz ›
13  2017-10-29 Azalia Brzóza Królewska 4:3 LZS Rzeczyca Długa zobacz ›
13  2017-10-29 Azalia Wola Zarczycka 0:6 KS Sarzyna zobacz ›
13  2017-10-29 Staromieszczanka Stare Miasto 2:4 Retman Ulanów zobacz ›
13  2017-10-29 PUKS Francesco Jelna 4:2 Złotsan Kuryłówka relacja ›
12  2017-10-22 KS Sarzyna 6:4 Staromieszczanka Stare Miasto zobacz ›
12  2017-10-22 LZS Rzeczyca Długa 1:0 Azalia Wola Zarczycka zobacz ›
12  2017-10-22 KS Podwolina 6:2 Azalia Brzóza Królewska zobacz ›
12  2017-10-22 ŁKS Łowisko 4:1 Tanew Harasiuki zobacz ›
12  2017-10-22 SKS Galena Racławice [B] 5:2 Sokół Hucisko [B] zobacz ›
12  2017-10-22 Podlesianka Podlesie 1:1 KP Tanew Wólka Tanewska [B] zobacz ›
12  2017-10-22 Złotsan Kuryłówka 0:0 LKS Brzyska Wola zobacz ›
12  2017-10-21 Retman Ulanów 4:1 PUKS Francesco Jelna relacja ›
11  2017-10-15 KP Tanew Wólka Tanewska [B] 1:7 LKS Brzyska Wola zobacz ›
11  2017-10-15 Sokół Hucisko [B] 1:2 Podlesianka Podlesie zobacz ›
11  2017-10-15 Tanew Harasiuki 5:3 SKS Galena Racławice [B] zobacz ›
11  2017-10-15 Azalia Brzóza Królewska 1:4 ŁKS Łowisko zobacz ›
11  2017-10-15 Azalia Wola Zarczycka 6:2 KS Podwolina zobacz ›
11  2017-10-15 Staromieszczanka Stare Miasto 1:5 LZS Rzeczyca Długa zobacz ›
11  2017-10-15 PUKS Francesco Jelna 0:0 KS Sarzyna relacja ›
11  2017-10-15 Retman Ulanów 2:0 Złotsan Kuryłówka zobacz ›
10  2017-10-08 KS Sarzyna 2:1 Retman Ulanów zobacz ›
10  2017-10-08 Podlesianka Podlesie 3:1 Tanew Harasiuki zobacz ›
10  2017-10-08 SKS Galena Racławice [B] 3:1 Azalia Brzóza Królewska zobacz ›
10  2017-10-08 ŁKS Łowisko 3:1 Azalia Wola Zarczycka zobacz ›
10  2017-10-08 LKS Brzyska Wola 1:0 Sokół Hucisko [B] zobacz ›
10  2017-10-08 KS Podwolina 3:4 Staromieszczanka Stare Miasto zobacz ›
10  2017-10-08 Złotsan Kuryłówka 0:4 KP Tanew Wólka Tanewska [B] zobacz ›
10  2017-10-07 LZS Rzeczyca Długa 7:3 PUKS Francesco Jelna relacja ›
2017-10-01 Sokół Hucisko [B] 4:2 KP Tanew Wólka Tanewska [B] zobacz ›
2017-10-01 Tanew Harasiuki 0:4 LKS Brzyska Wola zobacz ›
2017-10-01 Azalia Brzóza Królewska 1:1 Podlesianka Podlesie zobacz ›
2017-10-01 Azalia Wola Zarczycka 4:2 SKS Galena Racławice [B] zobacz ›
2017-10-01 Staromieszczanka Stare Miasto 1:1 ŁKS Łowisko zobacz ›
2017-10-01 KS Sarzyna 7:0 Złotsan Kuryłówka zobacz ›
2017-09-30 PUKS Francesco Jelna 3:1 KS Podwolina relacja ›
2017-09-30 Retman Ulanów 5:0 LZS Rzeczyca Długa zobacz ›
2017-09-24 LZS Rzeczyca Długa 6:2 KS Sarzyna zobacz ›
2017-09-24 KS Podwolina 2:3 Retman Ulanów zobacz ›
2017-09-24 SKS Galena Racławice [B] 1:0 Staromieszczanka Stare Miasto zobacz ›
2017-09-24 Podlesianka Podlesie 6:1 Azalia Wola Zarczycka zobacz ›
2017-09-24 LKS Brzyska Wola 1:1 Azalia Brzóza Królewska zobacz ›
2017-09-24 KP Tanew Wólka Tanewska [B] 3:0 Tanew Harasiuki zobacz ›
2017-09-24 Złotsan Kuryłówka 1:1 Sokół Hucisko [B] zobacz ›
2017-09-23 ŁKS Łowisko 5:3 PUKS Francesco Jelna relacja ›
2017-09-17 Tanew Harasiuki 1:6 Sokół Hucisko [B] zobacz ›
2017-09-17 Azalia Brzóza Królewska 4:1 KP Tanew Wólka Tanewska [B] zobacz ›
2017-09-17 Staromieszczanka Stare Miasto 4:3 Podlesianka Podlesie zobacz ›
2017-09-17 PUKS Francesco Jelna 3:4 SKS Galena Racławice [B] relacja ›
2017-09-17 KS Sarzyna 4:1 KS Podwolina zobacz ›
2017-09-17 LZS Rzeczyca Długa Złotsan Kuryłówka 16:00
2017-09-16 Azalia Wola Zarczycka 1:2 LKS Brzyska Wola zobacz ›
2017-09-16 Retman Ulanów 3:0 ŁKS Łowisko zobacz ›
2017-09-10 KS Podwolina 2:0 LZS Rzeczyca Długa zobacz ›
2017-09-10 ŁKS Łowisko 4:0 KS Sarzyna zobacz ›
2017-09-10 SKS Galena Racławice [B] 1:1 Retman Ulanów zobacz ›
2017-09-10 Podlesianka Podlesie 3:1 PUKS Francesco Jelna zobacz ›
2017-09-10 LKS Brzyska Wola 3:0 Staromieszczanka Stare Miasto zobacz ›
2017-09-10 KP Tanew Wólka Tanewska [B] 5:2 Azalia Wola Zarczycka zobacz ›
2017-09-10 Sokół Hucisko [B] 0:2 Azalia Brzóza Królewska zobacz ›
2017-09-10 Złotsan Kuryłówka 1:1 Tanew Harasiuki zobacz ›
2017-09-03 Azalia Brzóza Królewska 4:5 Tanew Harasiuki zobacz ›
2017-09-03 Staromieszczanka Stare Miasto 6:3 KP Tanew Wólka Tanewska [B] zobacz ›
2017-09-03 PUKS Francesco Jelna 3:5 LKS Brzyska Wola relacja ›
2017-09-03 KS Sarzyna 4:3 SKS Galena Racławice [B] zobacz ›
2017-09-03 KS Podwolina 8:1 Złotsan Kuryłówka zobacz ›
2017-09-02 Azalia Wola Zarczycka 1:4 Sokół Hucisko [B] zobacz ›
2017-09-02 Retman Ulanów 4:1 Podlesianka Podlesie zobacz ›
2017-09-02 LZS Rzeczyca Długa 1:2 ŁKS Łowisko zobacz ›
2017-08-27 ŁKS Łowisko 3:2 KS Podwolina zobacz ›
2017-08-27 SKS Galena Racławice [B] 0:0 LZS Rzeczyca Długa zobacz ›
2017-08-27 LKS Brzyska Wola 3:1 Retman Ulanów zobacz ›
2017-08-27 KP Tanew Wólka Tanewska [B] 1:0 PUKS Francesco Jelna relacja ›
2017-08-27 Sokół Hucisko [B] 1:1 Staromieszczanka Stare Miasto zobacz ›
2017-08-27 Tanew Harasiuki 5:4 Azalia Wola Zarczycka zobacz ›
2017-08-27 Złotsan Kuryłówka 1:3 Azalia Brzóza Królewska zobacz ›
2017-08-26 Podlesianka Podlesie 2:3 KS Sarzyna zobacz ›
2017-08-20 Azalia Wola Zarczycka 4:2 Azalia Brzóza Królewska zobacz ›
2017-08-20 Staromieszczanka Stare Miasto 2:1 Tanew Harasiuki zobacz ›
2017-08-20 Retman Ulanów 1:1 KP Tanew Wólka Tanewska [B] zobacz ›
2017-08-20 KS Sarzyna 4:1 LKS Brzyska Wola zobacz ›
2017-08-20 LZS Rzeczyca Długa 1:2 Podlesianka Podlesie zobacz ›
2017-08-20 KS Podwolina 1:2 SKS Galena Racławice [B] zobacz ›
2017-08-20 ŁKS Łowisko 5:2 Złotsan Kuryłówka zobacz ›
2017-08-19 PUKS Francesco Jelna 1:1 Sokół Hucisko [B] relacja ›
2017-08-15 SKS Galena Racławice [B] 2:4 ŁKS Łowisko zobacz ›
2017-08-15 Podlesianka Podlesie 4:3 KS Podwolina zobacz ›
2017-08-15 LKS Brzyska Wola 2:2 LZS Rzeczyca Długa zobacz ›
2017-08-15 KP Tanew Wólka Tanewska [B] 0:4 KS Sarzyna zobacz ›
2017-08-15 Sokół Hucisko [B] 1:1 Retman Ulanów zobacz ›
2017-08-15 Tanew Harasiuki 5:0 PUKS Francesco Jelna relacja ›
2017-08-15 Azalia Brzóza Królewska 4:2 Staromieszczanka Stare Miasto zobacz ›
2017-08-15 Złotsan Kuryłówka 2:0 Azalia Wola Zarczycka zobacz ›
2017-08-13 Staromieszczanka Stare Miasto 0:3 Azalia Wola Zarczycka zobacz ›
2017-08-13 PUKS Francesco Jelna 1:2 Azalia Brzóza Królewska zobacz ›
2017-08-13 Retman Ulanów 1:0 Tanew Harasiuki zobacz ›
2017-08-13 KS Sarzyna 1:0 Sokół Hucisko [B] zobacz ›
2017-08-13 LZS Rzeczyca Długa 2:2 KP Tanew Wólka Tanewska [B] zobacz ›
2017-08-13 KS Podwolina 2:3 LKS Brzyska Wola zobacz ›
2017-08-13 ŁKS Łowisko 1:2 Podlesianka Podlesie zobacz ›
2017-08-13 SKS Galena Racławice [B] 4:3 Złotsan Kuryłówka zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-07-30 PUKS Francesco Jelna 2:2 KS Sarzyna zobacz ›
---  2017-07-30 MZKS Unia Nowa Sarzyna 2:0 PUKS Francesco Jelna zobacz ›
---  2017-07-30 Kłyż Tarnogóra 0:1 PUKS Francesco Jelna zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-02 KS Rotunda Krzeszów 5:5 PUKS Francesco Jelna relacja ›
2017-07-16 PUKS Francesco Jelna 3:0 Advit Łętownia relacja ›
2017-07-16 PUKS Francesco Jelna 1:0 KS Majdan Łętowski zobacz ›
2017-07-16 MZKS Unia Nowa Sarzyna 1:1 PUKS Francesco Jelna zobacz ›

Kalendarium

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Azalia Wola ZarczyckaPUKS Francesco Jelna
Azalia Wola Zarczycka 1:7 PUKS Francesco Jelna
2017-11-11, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Azalia Wola Zarczycka 1:7 PUKS Francesco Jelna
Staromieszczanka Stare Miasto 3:1 Złotsan Kuryłówka
Azalia Brzóza Królewska 3:7 Retman Ulanów
Tanew Harasiuki 3:4 KS Sarzyna
Sokół Hucisko [B] 1:2 LZS Rzeczyca Długa
KP Tanew Wólka Tanewska [B] 0:0 KS Podwolina
LKS Brzyska Wola 4:0 ŁKS Łowisko
Podlesianka Podlesie 4:1 SKS Galena Racławice [B]