PUKS Francesco Jelna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Polecane strony

Sołectwo Jelna

 

 

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. edgardavis 55
2. wojtek.veb94 2

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 359, wczoraj: 356
ogółem: 1 672 635

statystyki szczegółowe

Statystyki Zawodników

Czas gry

1. Bartłomiej Miazga
Bartłomiej Miazga 1332 minut
2. Kamil Krzemiński
Kamil Krzemiński 1302 minut
3. Paweł Miazga
Paweł Miazga 1260 minut
4. Kamil Bielak
Kamil Bielak 1258 minut
5. Kamil Wośko
Kamil Wośko 1233 minut
6. Krzysztof Padowski
Krzysztof Padowski 1231 minut
7. Bartłomiej Dąbrowski
Bartłomiej Dąbrowski 1165 minut
8. Karol Wiatr
Karol Wiatr 1036 minut
9. Maciej Zygmunt
Maciej Zygmunt 951 minut
10. Marcin Zygmunt
Marcin Zygmunt 866 minut
11. Rafał Fil
Rafał Fil 794 minut
12. Mateusz Leśko
Mateusz Leśko 725 minut
13. Dariusz Miazga
Dariusz Miazga 446 minut
14. Przemysław Golik
Przemysław Golik 322 minut
15. Artur Jagiełło
Artur Jagiełło 314 minut
16. Krzysztof Rychel
Krzysztof Rychel 220 minut
17. Mateusz Zygmunt
Mateusz Zygmunt 180 minut
18. o. Klaudiusz
o. Klaudiusz 150 minut
19. Kamil Kozyra
Kamil Kozyra 57 minut
20. Karol Kołodziej
Karol Kołodziej 7 minut
21. Piotr Czach
Piotr Czach 7 minut
22. Łukasz Zawadzki
Łukasz Zawadzki 4 minuty
23. Mateusz Leśko 2
Mateusz Leśko 2 2 minuty
24. o. Artur
o. Artur 2 minuty

Sponsorzy

   https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13669831_660362387454474_1561834343730200146_n.jpg?_nc_cat=105&oh=0e8acf1a7f097a4abb7572a3389e0599&oe=5C5831CA  

  http://rze.pl/firmy/smakeko/gr/f/logo.gif

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

PUKS Francesco JelnaKP Zarzecze [S]
PUKS Francesco Jelna 1:0 KP Zarzecze [S]
2018-11-10, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Azalia Brzóza Królewska 1:3 ŁKS Łowisko
KS Łęg Stany 2:0 Victoria Giedlarowa [B]
Podlesianka Podlesie 3:2 KP Tanew Wólka Tanewska
KS Podwolina 3:5 Złotsan Kuryłówka
San Wierzawice [B] 1:3 Wichry Rzeczyca Długa
PUKS Francesco Jelna 1:0 KP Zarzecze [S]
Sokół Hucisko 4:1 Staromieszczanka Stare Miasto
KS Jarocin [B] 4:0 KS Sarzyna