Izolator ma szanse na II ligę

• autor: pablons, 2011-07-08 14:03

Kolejna drużyna ma problemy z licencją z czego może skorzystać Izolator Boguchwała

Więcej w rozwinięciu...

Jest szansa, że w II lidze zagra jeszcze Izolator Boguchwała, o ile będzie zainteresowany.
W zaprezentowanym wczoraj terminarzu jest pauza (za Start Otwock). Druga może być za Świt, który w dwóch instancjach nie dostał licencji.
Wg niepotwierdzonych informacji zaproszenia do gry w II lidze dostali trzej wicemistrzowie III ligi - Izolator Boguchwała, Broń Radom i Dalin Myślenice.
- Do nas żadna taka propozycja nie dotarła - mówi Robert Ciuba, prezes Izolatora.
A jeśli dotrze? - Jak będzie padał deszcz to będę chodził pod parasolem - odpowiedział w swoim stylu sternik klubu z Boguchwały.

źródło:www.stalmielec.com

Izolator ma szansę na występ w II lidze i jak ją wykorzysta, zrobi miejsce w III lidze dla Stali Mielec a co za tym idzie Sokół Nisko się utrzyma i w konsekwencji Jelna zagra w barażach o utrzymanie.