Aktualności

Porażka na własne życzenie

• autor: pablons, 2011-10-30 18:13

Złotsan Kuryłówka 3:2 PUKS Francesco Jelna

Zawodnicy z Jelnej przy stanie 0:2 dali sobie wbić 3 bramki i na własne życzenie oddali 3pkt rywalom.

autor: ~Saniak 2011-10-30 19:47:48

avatar Szkoda punktów... Jelna miała jeden strzał, a raczej wrzutkę w nasze pole karne i od razu gol. My mimo wielu 'setek' strzelamy tylko jedną bramke. Dzięki za mecz i powodzenia dalej :)

autor: maarcind9 2011-10-30 20:38:47

Profil maarcind9 w Futbolowo za tydzień będzie lepiej:)

autor: ~anonim 2011-10-31 16:19:51

avatar taaaa...

autor: ~anonim 2011-10-31 18:02:19

avatar Druga połowa bardzo słaba. Jak można sobie dać strzelić 3 gole wygrywając 2:0 i kontrolując mecz przez cała połowę.

autor: ~U 2011-10-31 19:18:28

avatar Oni nie strzelili nam 3 goli !!!!! TYLKO TRZY SZMATY !!!! )))

autor: ~anonim 2011-11-01 19:02:58

avatar gada 3 szmaty chyba 1 tylko ;p

autor: gonzo011 2011-11-03 14:19:44

Profil gonzo011 w Futbolowo wiadomość do wspanialych anonimów : jak można dać sobie strzelić 3 bramki ?? bardzo łatwo to jest sport wszystko sie moze zdarzyc a nikt specjalnie nie dal gospodarzom strzelic bramek.. do kolejnego : 3 szmaty ?? serdecznie zapraszamy na boisko pokaz co potrafisz a potem bedziemy rozmawiać.NIe uciekamy od krytyki ale sensownej.. Fakt 2 połowa przespana ostatni mecz dajemy z siebie wszystko pany;]

autor: ~Prezes 2011-11-04 08:15:56

avatar Wiadomość dla anonimów! Czemu ukrywacie swoją tożsamość?Mogę podyskutować ale muszę wiedzieć z kim rozmawiam? każdy zawodnik ma chwile słabości , są wzloty i upadki,widocznie tego nie rozumiecie,jeżeli macie recepte na sukces to zapraszam a co do meczu to zawodnicy falują świetna połowa i bardzo zła jak ustabilizują formę to będzie dobrze, ja w nich wierze a wy???

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.