Aktualności

Harasiuki na inauguracje rundy rewanżowej

• autor: pablons, 2012-04-05 12:59

PUKS Francesco Jelna zainauguruje rundę rewanżową na własnym stadionie z drużyną Tanwi Groszek Harasiuki.

Wraz z rundą rewanżową powraca możliwość typowania. Zapraszam więc do rywalizacji.

Zawodnicy z Jelnej ciężko przepracowali przerwę zimową i mimo niewielu sparingów są przygotowani na rundę rewanżową. Pozytywnym aspektem ostatnich kilku tygodni jest wiadomość o powrocie Artura Mołdocha oraz Marcina Romańskiego. Do drużyny dołączą również juniorzy Marcin Dubiel, Dominik Kozyra oraz Bartłomiej Miazga. Niestety trener nie będzie mógł przez kilka najbliższych meczy skorzystać z usług kontuzjowanych: Krzyśka Siuzdaka, Michała Misia i Tomka Lipińskiego, którego w bramce zastąpi kolejny junior Paweł Cyrana.

Trener seniorów w najbliższą sobotę będzie w komfortowej sytuacji. Na święta wrócą studenci (Rafał Leśko oraz Łukasz Dąbrowski), którzy w rundzie jesiennej byli podstawowymi zawodnikami pierwszej jedenastki. Dodatkowo w weekend, przerwę w grze mają juniorzy i również z niektórych z nich trener będzie mógł skorzystać.

Jelna do przeciwnika traci zaledwie 2pkt. Zwycięstwo pozwoliłoby przeskoczyć Harasiku w tabeli i odskoczyć o parę punktów od strefy barażowej. Sztuka ta będzie jednak niezwykle trudna. Starcia obu drużyn nie rozstrzygnęły się jak do tej pory zwycięstwem żadnej ze stron. W rundzie jesiennej padł remis 2:2. Obie drużyny chcą udowodnić, że pozycja w tabeli wcale nie odzwierciedla ich umiejętności i ambicji. Spotkanie, które rozpocznie się o 12 z pewnością będzie stało pod znakiem walki a kibice obecni na meczu nie będą narzekać na emocje.

Dlatego serdecznie zapraszam na stadion w Jelnej by w kulturalny sposób wesprzeć swoją drużynę.