PUKS Francesco Jelna 1:3 Tanew Groszek Harasiuki

Indywidualne błędy sprawiły, że na start Jelna ma falstart.

Bramka: Marcin Dubiel (k)

Francesco Jelna Juniorzy - pauza

Początkowe minuty wyglądały bardzo dobrze ze strony gospodarzy. Kontrolowali grę i nie pozwalali przeciwnikowi wejść w swoje pole karne. Już w początkowych minutach mogli udokumentować swoją przewagę lecz napastnik wychodząc sam na sam uderzył minimalnie obok słupka. Później gra się wyrównała i po zamieszaniu w polu karnym goście objęli prowadzenie. W drugiej połowie po błędzie w kryciu goście dorzucili drugą bramkę. Gospodarze złapali kontakt po golu z rzutu karnego i mogli jeszcze wyrównać ale Harasiuki w tym dniu szczęście nie opuszczało. W końcówce po kolejnym błędzie w ustawieniu goście dorzucają trzecią bramki i kilka minut później sędzia zakańcza mecz.

O tym spotkaniu nie należy dużo pisać ani go rozpamiętywać. Powinno się poprawić mankamenty z meczu poprzedniego i przystąpić w pełni zmobilizowanym i skoncentrowanym w następnym by móc w ogóle myśleć o wywiezieniu choćby punktu z trudnego Rzeczyckiego terenu.