Kadra 2013/14

• autor: pablons, 2013-08-05 09:24

W PUKS Francesco Jelna pewnie jak w każdym klubie przed nowym sezonem nastąpiły zmiany kadrowe.

Najważniejszą ze zmian jest posada trenera. Na miejsce Jana Tarnawskiego przyszedł Tomasz Bigas. Juniorów natomiast przejął, również po Janie Tarnawskim, o. Izajasz. Z zawodników natomiast kilku odeszło lub wróci w trakcie sezonu ale i kilku przybyło. Rozkłada się to następująco.

Przybyli:

Michał Miś, Marcin Witkowski, Rafał Lizak - wznowienie treningów

Paweł Cyrana - koniec wypożyczenia w Rotundzie Krzeszów

Mateusz Zygmunt - powrót po kontuzji

Krzysztof Padowski, Wojciech Hałaj - koniec wieku juniora

Bartłomiej Dąbrowski - przesunięty z juniorów

Odeszli:

Rafał Fil, Kamil Bielak - powrót z wypożyczenia do Unii Nowa Sarzyna

Tymczasowo, ze względu na wyjazd, nie zagrają: o. Klaudiusz, Bartłomiej Miazga, Marcin Dubiel, Kamil Krzemiński. O ile trzej pierwsi wrócą w około połowie sierpnia o tyle nie jest znany termin powrotu "kamy".

Na dzień dzisiejszy kadra wygląda następująco:

Bramkarze:

Paweł Cyrana, Artur Jegiełło, Dominik Półćwiartek, Marcin Witkowski

Zawodnicy z pola:

Radosław Bielak, Bartłomiej Dąbrowski, Marcin Dubiel, Wojciech Hałaj, Kamil Krzemiński, Mariusz Leśko, Mateusz Leśko, Rafał Lizak, Bartłomiej Miazga, Dariusz Miazga, Paweł Miazga, Michał Miś, o. Klaudiusz, Krzysztof Padowski, Krzysztof Siuzdak, Kamil Wośko, Krzysztof Rychel, Łukasz Zawadzki, Maciej Zygmunt, Marcin Zygmunt, Mateusz Zygmunt.

autor: ~anonim 2013-08-05 14:16:00

avatar strata Fila i Bielak może być odczuwalna nie dało się przedłużyć wypożyczeń?? pozatem nie aż tak poważnych ubytków o ile będzie miał kto zastąpić wyżej wspomnianą dwójkę i znajdą się zawodnicy o podobnych ujętnosciach czy tez lepsi? to JELNA pozostaje głównym pretedentem do tytułu mistrzowskiego A klasy była lepsza od obu drużyn które awansowały

autor: ~anonim 2013-08-05 17:44:57

avatar trzeba grac cay sezon a nie pól

autor: ~pawlo121c 2013-08-05 17:53:37

avatar watpie zebym gral w tym sezonie w PUKS

autor: ~je 2013-08-05 21:25:42

avatar kuzwa anonim pierwszy, wez chlopie mnie nie wkurzaj bo juz kilka razy sie zdarzylo ze sie wypowiedzialem na jakis temat w sieci a Ty potem czesto kopiujac nawet cale zwroty piszesz to samo po róznych stronkach jako własne przemyślenia. Irytujace to sie robi. Zacznij może wreszcie sam analizowac.

autor: ~je 2013-08-05 21:27:53

avatar tytulem wyjasnienia, ja wiem ze ta osoba nie jest z Jelnej wiec prosze nie brac mojego posta do siebie. Po prostu tutaj jest jeden ze skopiowanych postow wiec sie odnioslem.

autor: ~anonim 2013-08-07 00:06:36

avatar analizując skład tej grupy jest ona niezwykle wyrównana napewno drużyna Jelnej będzie zaliczać się do grona Cichych faworytów ale tak naprawdę to tutaj kazdy punkt będzie na wagę złota gdyż tak naprawdę wszystko uzależnione jest od spadku drużyn w 4 lidze im więcej ich poleci z naszego rejonu tym więcej spadnie w okręgowce i a klasie tym samym jest o co walczyć .a liga będzie szansą kto się spręży ten tak naprawdę awansuje Nisko jakaś wielka drużyna to nie będzie gdyż ci co cośkolwiek grali a nie łapali się do pierwsze poszli grać gdzie indziej Zarzecze w przebudowie a Górnovia może miec problemy z utrzymaniem.

autor: ~lzs1939 2013-08-07 00:18:50

był ostrozny i nie popadał w hurraoptymizm bo wyraznego faworyta nie tak naprawdę u i uwdzie mówi się o Jelnej. Azali WZ ale tak naprawdę wszyscy będą mieli o co walczyć nie będzie meczy o pietruszke tyle w temacie dobranoc

autor: ~Do je 2013-08-07 16:22:23

avatar czym ty się chlopie tak.irytujesz przeciez nikogo za prawa autorskie ścigać nie będą

autor: ~obserwator 2013-08-11 16:18:30

avatar a krzysiek rychel nie jest już brany pod uwage w waszej drużynie?

autor: pablons 2013-08-12 09:25:57

Profil pablons w Futbolowo Mój błąd. Przeoczyłem Krzyśka ale jest brany pod uwagę. Jedynym usprawiedliwieniem tej sytuacji jest to, że nie mam z nim kontaktu.

autor: ~krzysiek rychel 2013-08-12 10:27:42

avatar ja na chwile obecną jestem za granica.