12 kolejka seniorów i 13 juniorów

PUKS Francesco Jelna Juniorzy 0-2 Unia Nowa Sarzyna

Sędziowie: Mysior, Kijak, Wierny

autor: ~Kibic 2016-10-30 22:00:00

avatar Oj widać brak Kamila... W obronie bez niego tracimy na jakości jakieś 90%... Kiedy on wróci do gry? Kontuzja kontuzją ale jego obecność jest niezbędna w naszej drużynie...

autor: ~Prezes 2016-10-31 08:23:16

avatar Dwie różne połowy pierwsza o której należy szybko zapomnieć i bardzo dobra druga połowa,co najmniej trzy stracone gole to z naszej winy po błędach które nie powinny się przydarzyć i wówczas wynik byłby inny co do bramkarza to mógł się zachować inaczej ale nie można mieć pretensji bo każdy może mieć słabszy dzień ale za to wybronił nam mecz w Ulanowie i jakoś nie słyszałem aby Rafała pochwalono. Co do obrony brak Kamila jest widoczny ale dlatego że Mateusz musi się cofnąć i wówczas środek nie daje rady, martwi mnie tylko że trener nie może grać z różnych przyczyn jednym składem tylko jest wiele rotacji. Jeszcze raz powtórzę jestem dumny z drużyny a dlaczego? wystarczy popatrzeć na tabelę. Kibiców zapraszam na boisko i pokarzcie co potraficie. Jestem zawsze z drużyną na dobre i złe.Dzięki!

autor: Jelna11 2016-10-31 09:19:27

Profil Jelna11 w Futbolowo Najważniejsze, że nie brakuje zawodników do gry i chęci a błędy się zdarzają. Tylko ten co nic nie robi ich nie popełnia. Walczymy dalej!