3 miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza

• autor: pablons, 2017-07-31 07:29

PUKS Francesco Jelna zdobyła 3 miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza MiG Nowa Sarzyna a najlepszym bramkarzem turnieju został Karol Wiatr

Nie obyło się bez kontrowersji....

W turnieju finałowym Francesco wygrało pierwszy mecz z Tarnogórą 1:0, drugi z Unią przegrało 0:2 a w ostatnim meczu zremisowało 2:2 z Sarzynianką. Rozstrzygnąć musiały rzuty karne, które to wygrała Sarzynianka 4:3.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Karo Wiatr.

Turniej wygrała Unia Nowa Sarzyna, wygrywając jeszcze z Sarzynianką 2:1. Mecz z Tarnogórą nie odbył się ze względu na rezygnację z gry zawodników Unii. Takie zachowanie wybitnie pokazuje jak ten turniej i drużyny biorące w nim udział traktuje Nowosarzyński klub. I to wszystko przy aprobacie Burmistrza.

autor: ~Prezes 2017-07-31 08:12:37

avatar Dziękuje zawodnikom za tak wielkie poświęcenie, udział w finale i trzecie miejsce jest dobrym wynikiem zwłaszcza że drużyna grała praktycznie bez zmian, szkoda tylko że kadra była okrojona na ten turniej ale tez rozumiem że chłopakom należy się też odpoczynek i chwilę wolnego w niedzielę. Termin turnieju jest zły bo tak naprawdę to zawodnicy nie mają chwili czasu dla siebie po męczącym sezonie. Organizatorzy turnieju niech przemyślą na przyszłość a zachowanie piłkarzy i tych którzy na to pozwolili jest co najmniej nieeleganckie, wszystkie mecze powinny się odbyć i nie ważne jest ,że wynik jest rozstrzygnięty bo regulamin rozgrywek na to nie pozwala. Trzeba się zastanowić na przyszłość?

autor: ~anonim 2017-07-31 14:16:49

avatar haha rozpłaczcie się... równie dobrze można nie grać turnieju i tak z góry wiadomo ze Unia to wygra a i tak znajda sie tacy co zawsze beda marudzic.. nie chcieli grać to nie grali maja lige blisko i na pewno nie chodzi teraz o kopanie sie po czole z B klasa.

autor: ~do anonima 2017-07-31 14:44:46

avatar gdyby te kluby B klasy jak to piszesz miały budżet unii to na pewno byliby wyżej niż unia .Ten klub tylko psuje chłopaków niestety i powinien być roawiązany!

autor: pablons 2017-07-31 16:26:35

Profil pablons w Futbolowo Wpisy obrażające użytkowników będą usuwane. Dziękuję za uwagę

autor: pablons 2017-07-31 16:37:19

Profil pablons w Futbolowo a wracając do dyskusji, jeżeli Unia nie chce jak to napisałeś kopać się po czole z B klasą to niech nie przystępuje do turnieju ale jeżeli już wzięli udział to niech do tego podchodzą poważnie. PS. skoro wiadomo, że Unia wszystko zgarnie to może lepiej jawnie im to zasponsorować a nie organizować pseudo turniej. Dobry przykład na rozwiązanie tego problemu ma gmina Leżajsk.

autor: ~kazek 2017-08-01 07:12:11

avatar Kiedys jeździłem jako mały chłopak po turniejach LZS-owskich z ojcem i było fajnie. Może czas wrócić do tych czasów, gdzie można było przyjemnie spędzić czas (Tarnogóra, Kopki, Łętownia itd.).

autor: ~Gmina Leżajsk 2017-08-02 15:54:20

avatar Różnica między Pucharem Wójta Gminy Leżajsk a Pucharem Burmistrza MiG Nowa Sarzyna jest taka, że są dwie gminy Leżajsk. Miejska i wiejska. Na czele miejskiej (tylko miasto Leżajsk) stoi burmistrz a na czele wiejskiej - wójt. Efekt tego taki, że w naszym pucharze nie gra Pogoń Leżajsk a rywalizacja toczy się tylko między wioskami typu Brzóza Królewska, Stare Miasto, Hucisko czy Giedlarowa