Sparta Jeżowe - Francesco Jelna (0:1)

• autor: baerm1, 2008-06-01 00:00
W Jeżowym został stoczony ciężki bój o 3 pkt. na szczęście zakończony zwycięstwem naszej drużyny
Mecz zaczął się bardzo sennie w wykonaniu obu drużyn co zaowocowało kwadransem nieciekawej gry. Pierwszą akcje stworzyli gospodarze, gdzie po kiksie Olka Rytuby do piłki doszedł napastnik z Jeżowa i w sytuacji sam na sam z bramkarzem fatalnie spudłował posyłając piłkę nad bramką. W odpowiedzi parę minut później gracze z Jelnej stworzyli bardzo ładną sytuacje, w której Maciek Zygmunt zacentrował piłkę z prawego skrzydła w pole karne, a tam czaił się już Mateusz Krzemiński, który przestrzelił piłkę wysoko nad bramką. Reszta pierwszej połowy przebiegała już spokojnie, lecz lekką przewagę utrzymywali gospodarze. Druga połowa nie przyniosła większych zmian, gra nadal nie układała się po myśli obu zespołów. Dopiero około 55 minuty szczęście uśmiechnęło się do graczy Francesco Jelna. Kuba Miś, który wzorowo wykonał kontratak wyszedł sam na sam z bramkarzem, a ten interweniując zahaczył napastnika, który padł na murawę. Sędzia bez wahania podyktował rzut karny, a Michał Miś bez problemów zamienił go na bramkę. Reszta meczu była bardzo nerwowa po obu stronach, co zakończyło się głupią czerwoną kartką dla Kuby Misia. Gracze z Jeżowa atakowali do końca, lecz nie stworzyli sobie dogodnej okazji do strzelenia gola do końca spotkania.

Podsumowując: zagraliśmy jeden z najsłabszych meczy w tym sezonie i tylko niesamowite szczęście pozwoliło uzyskać nam 3 pkt. Za tydzień musimy zmienić diametralnie postawę bo jeżeli wygramy następny mecz jesteśmy już w 2 lidze.

autor: blady_ 2008-06-01 20:40:06

Profil blady_ w Futbolowo tak... niestety ten mecz był jednym z naszych najsłabszych... brak celnych podań, szybkich przyjęć i chaotyczna gra. A oślepiające słońce nie pozwalało na pewną grę głową... ale liczą sie 3pkt. które przybliżają nas krok za krokiem do upragnionego awansu.

autor: ultras 2008-06-01 21:32:07

Profil ultras w Futbolowo PZPN PZPN jebać polski PZPN ;D

autor: Wooke_In 2008-06-02 18:17:42

avatar hehe oj blady

autor: lipen_ 2008-06-02 19:41:10

Profil lipen_ w Futbolowo a Kuba jak zwykle musiał coś dodać od siebie, bo by nie przeżył.;))

autor: mlodymp 2008-06-03 10:13:24

autor: wojotek4 2008-06-03 14:28:17

Profil wojotek4 w Futbolowo hahaha PZPN xD  Blady Are you redy ...... ?!