PUKS Francesco Jelna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Polecane strony

Sołectwo Jelna

 

 

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. edgardavis 55
2. wojtek.veb94 2

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 358, wczoraj: 356
ogółem: 1 672 634

statystyki szczegółowe

Aktualności

12 kolejka seniorów, 14 juniorów oraz 7 trampkarzy i...

  • autor: wojtek.veb94, 2018-10-17 12:49
12 kolejka seniorów, 14 juniorów oraz 7 trampkarzy i młodzików

Sobota, 20.10.2018r.

Godzina 16.00

(Stadion przy szkole podstawowej)

 PUKS Francesco Jelna 4-0 KS Podwolina

Bramki: Bartłomiej Miazga, Paweł Miazga, Kamil Bielak, Mateusz Leśko.

Sędziowie: Wilk A., Wilk G., Grdeń.

Sobota, 20.10.2018r.

Godzina 13.30

(Stadion przy szkole podstawowej)

 PUKS Francesco Jelna Juniorzy 5-2 Retman Ulanów

Bramki: Karol Mierzwa x3, Jakub Chmura, Mateusz Iskra.

Czwartek, 18.10.2018r.

Godzina 16.30

(Stadion przy szkole podstawowej)

PUKS Francesco Jelna Trampkarze 5:2 Rotunda Krzeszów

Bramki:

Sobota, 20.10.2018r.

(Stadion przy szkole podstawowej)

Godzina 11.00

 PUKS Francesco Jelna Młodziki 1:3 Orzeł Rudnik

Bramki:

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [13]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsorzy

   https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13669831_660362387454474_1561834343730200146_n.jpg?_nc_cat=105&oh=0e8acf1a7f097a4abb7572a3389e0599&oe=5C5831CA  

  http://rze.pl/firmy/smakeko/gr/f/logo.gif

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

PUKS Francesco JelnaKP Zarzecze [S]
PUKS Francesco Jelna 1:0 KP Zarzecze [S]
2018-11-10, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Azalia Brzóza Królewska 1:3 ŁKS Łowisko
KS Łęg Stany 2:0 Victoria Giedlarowa [B]
Podlesianka Podlesie 3:2 KP Tanew Wólka Tanewska
KS Podwolina 3:5 Złotsan Kuryłówka
San Wierzawice [B] 1:3 Wichry Rzeczyca Długa
PUKS Francesco Jelna 1:0 KP Zarzecze [S]
Sokół Hucisko 4:1 Staromieszczanka Stare Miasto
KS Jarocin [B] 4:0 KS Sarzyna