Środowe spotkanie

• autor: pablons, 2010-04-21 23:12

KS Łukowa 1:2 PUKS Francesco Jelna

Po zaciętej walce PUKS Francesco Jelna pokonało na wyjeździe KS Łukową...

Mecz był wyrównany. Zarówno goście jak i gospodarze stwarzali mnóstwo podbramkowych sytuacji. To zawodnicy z Jelnej potrafili jednak w decydujących momentach zachować zimną krew. W 30 minucie pięknym rajdem z połowy boiska popisał się Wośko i z 20 metrów posłał piłkę do siatki bramkarza Łukowej. Po kilkunastu minutach gospodarze wykorzystali nieuwagę gości w polu karnym. Po rzucie wolnym z około 25 metrów piłka odbiła się od poprzeczki i zmierzała ku lewej stronie boiska gdzie stał zawodnik  Łukowej i dobił piłkę z główki. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1:1. Druga połowa meczu rozpoczęła się atakami gości. Długo nie trzeba było czekać na efekty. K. Miś po rajdzie lewą stroną boiska, podał piłke do Mateusza Zygmunta, ten pierwszym strzałem trafił w obrońcę Łukowej ale dobitka nie dała już szans na obronę bramkarzowi gospodarzy. Wynik mógł się jeszcze zmienić na niekorzyść naszej drużyny ale w decydującym momencie zawodnik z Łukowej zamiast skierować piłkę praktycznie na pustą bramkę, posłał ją obok słupka. Wynik 1:2 dla naszych piłkarzy pozwala na walkę o awans do klasy A z pierwszego miejsca i utwierdza w przekonaniu, że przegrana z Huciskiem była tylko zwykłym "wypadkiem przy pracy".