23 kolejka klasy okręgowej juniorów

• autor: pablons, 2010-05-11 21:42

Francesco Jelna Juniorzy vs. Unia Ździary

Już jutro tj. 12.05.2010, lider klasy okręgowej juiorów, drużyna Francesco Jelna zmierzy się z wiceliderem Unią Ździarami...

Obie drużyny grają znakomicie w tym sezonie. Mają najlepszy bilans bramek (Francesco +55, Unia +51). Na takie statystyki pracuje obrona obu drużyn. W całym sezonie stracili zaledwie 9 bramek. Mimo, iż w ostatnim spotkaniu padł remis, jednak to Jelna jest faworytem tego pojedynku. Nasi juniorzy nie przegrali żadnego meczu u siebie natomiast Unia ma 2 mecze "do tyłu" na wyjeździe. Dodatkowym atutem jest wsparcie zawodnikami grającymi w drużynie seniorów.

Rezultat tego spotkania rozstrzygnie kto będzie prowadził w tabeli. Naszych zawodników satysfakcjonuje jedynie wygrana. Remis lub przegrana może oznacza pożegnanie się z awansem do 2 ligi.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:30. Zapraszamy wszystkich sympatyków. Emocje gwarantowane!