Sprawiedliwy remis

• autor: pablons, 2010-08-09 07:18

Ceramika Harasiuki 2:2 PUKS Francesco Jelna

Inauguracyjny mecz w Harasiukach kończ się remisem...

Spotkanie kończy się remisem choć obie drużyny miały szanse strzelić więcej bramek. Zawodnicy z Jelnej, mimo braku dwóch podstawowych obrońców (kontuzje) zdołali zremisować z Harasiukami. Mecz na początku nie zapowiadał takiego wyniku. Gospodarze od pierwszych minut zaczęli atakować bramkę Baja. Na szczęście większość strzałów była niecelna. Po kilkunastu minutach gra się wyrównała. W 18 minucie J. Miś zostaje sfaulowany w polu karnym i mogliśmy prowadzić 0:1. Niestety Dąbrowski karnego nie wykorzystuje. Jak wiadomo niewykorzystane sytuacje się mszczą, i tak też było w tym meczu. W 42 minucie zawodnik Ceramiki wdziera się z piłką w pole karne i strzałem "z kąta" umieszcza piłkę w bramce obok długiego słupka. Bramkarz nie miał szans. Do przerwy 1:0 dla gospodarzy. Na początku drugiej połowy po raz drugi tracimy bramkę. Nie zraziło to jednak gości i coraz częściej atakowali bramkę gospodarzy. Przyniosło to efekt w 60 minucie. Po wrzucie z rogu piłkę do siatki posyła M. Miś. Jest 2:1. Kilka minut później J. Miś po raz drugi jest faulowany w polu karnym. Tym razem karnego wykorzystuje M. Miś. Pod koniec meczu obie drużyny mogły podwyższyć wynik ale zabrakło skuteczności. Wynik 2:2 nie do końca satysfakcjonuje obie drużyny ale jest sprawiedliwy.

autor: ~anonim 2010-08-09 23:37:08

avatar drugi karny z kapelusza... należała się kartka dla napastnika za symulowanie

autor: pablons 2010-08-10 07:14:13

Profil pablons w Futbolowo śmieszne

autor: ~anonim 2010-08-10 15:23:41

avatar nie wiem czy wy tam w Jelnej macie jakąś szkołę aktorską bo jeśli tak to pewnie jeden trening w tygodniu pewnie spędzacie tylko tam... a jeśli nie ma to gratuluję własnej inwencji i talentu w wymuszaniu fauli

autor: ~oskarbask 2010-08-10 15:55:02

avatar Przyjedź do Jelnej to ci pokażemy na czym polega prawdziwa gra w piłkę. Jeżeli masz jakieś zastrzezenia to kieruj je wyłącznie do siebie i swojej drużyny.

autor: ~xd 2010-08-10 21:02:27

avatar @oskarbaskrnFrancsco-Unia NS 0-7.rnrnDziekuje a uwage

autor: pablons 2010-08-10 22:02:03

Profil pablons w Futbolowo @~xd nie trafiłeś w temat. Rozmawiamy o seniorach :P

autor: ~oskarbask 2010-08-11 22:27:49

avatar Poczekamy zobaczymy, może nie rozmawiajmy o juniorach, nie zmieniaj tematu....poza tym nie ma co rozmyslać o jakiś tam Harasiukach czas plynie, przed nami kolejne mecze. Może inni nie bedą tak jęczeć jak wy. Męska gra...wiecie co to takiego ??