herb Retman Ulanów

11. Kamil Krzemiński

Oceny zawodników »

autor: ~Kibic 2017-10-21 18:58:43

avatar Szkoda meczu niestety kolejna przegrana spowodowana słabym wystempem bramkarza czas na zmiany !!

autor: ~aaaa 2017-10-21 20:11:19

avatar Co ty k**** gadasz ? Sam jesteś słaby! Od Bramkarza to ty sie pajacu odczep

autor: ~Kyniu 2017-10-21 20:54:23

avatar Rzecz jasna bramka pierwsza cała odpowiedzialność biorę na siebie piłka z pozoru łatwa lecz zkozlowala przed moimi rekawicami dostała poślizgu wpadła trudno moim zdaniem każdy oddaje kawałek swojego serducha walczy Stara się czasami nie wychodzi trudno ale trzeba podnieść głowę do góry i próbować dalej taki jest sport zresztą w sumie ten komentarz 1 jest śmieszny bo nie takie błędy zdarzają się na poziomie najwyższych lig wiedz skończmy to jest A klasa gramy bo to po prostu lubimy !!

autor: ~Gonzo 2017-10-21 21:02:21

avatar Kolego kibicu albo nie byles na meczu albo jestes slepy i niedorozwiniety, gdyby nie bramkarz dzis wynik bylby wyzszy, wiec sklej jape i nie p******, pozdro

autor: ~maślak 2017-10-22 09:42:28

avatar Po pierwsze dlaczego admin. pozwala na takie przekleństwa?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po drugie pomyślcie nad innym trenerem, bo takie ustawienie jak on Wam serwuje sukcesów nie przyniesie i jeśli będziecie się w nim dalej MĘCZYĆ to spadek macie pewny!!!!!!. Po trzecie zacznijcie wreszcie trenować,bo braki widać na kilometr!!! a tak cienkiego GONZA jeszcze nie widziałem żal patrzeć na jego męczarnie!!! A po czwarte poszukajcie napastnika, bo jak tylko braknie Bartka M.to nie ma kto kopnąć piłki nawet do pustej bramki.I po piąte POWODZENIA w dalszych męczarniach!!!!!!!

autor: pablons 2017-10-22 12:47:00

Profil pablons w Futbolowo Nie dostaję powiadomień o dodaniu komentarza a automat usuwający przekleństwa jak widać nie działa. Jak tylko widzę wulgaryzmy od razu usuwam i proszę o minimum kultury wypowiedzi. To odnośnie pierwszego. Jeżeli chodzi o drużynę to fakt, różowo nie jest. Ale za trenera Bigasa również pierwsza runda była słaba (11pkt. po jesieni). Mimo to wierzę, że odpalimy na wiosnę. Nie raz ta drużyna udowodniła, że ma charakter. Liczę, że tak będzie i tym razem.

autor: ~Gonzo 2017-10-23 09:20:06

avatar Za przeklenstwo przepraszam, ponioslo mnie, zal patrzec mowisz? Dla Ciebie nie gram nie musisz przychodzic jak przeszkadza Ci moja dyspozycja, chetnie zobaczyl bym Twoje umiejetnosci na boisku, nie Ty kolego jestes od oceniania mojej gry. Pozdro

autor: ~Prezes 2017-10-23 09:37:28

avatar Wiele razy pisałem,gdzie były pochwały dla zawodników gdy były bardzo dobre wyniki? jak drużynie nie idzie to odzywają się wielcy znawcy ze swoją krytyką, dajcie spokój zawodnikom bo grają tyle lat nie dla pieniędzy tylko to lubią , nie którzy powoli będą kończyć karierę ze względów osobistych i ja to rozumie a za trud, wyrzeczenia i litry wylanego potu należy się im szacunek i podziękowanie. Założenia były aby powoli odmładzać drużynę bo jest kim gdyż mamy młodych i zdolnych juniorów ale niestety lekceważąca postawa nie których z nich jest nie do zaakceptowania i tu macie pole do popisu drodzy kibice bo to są wasze dzieci,znajomi, sąsiedzi.
Prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i na złe , ja wierzę w chłopaków.

autor: ~Kibic0000 2017-10-23 21:43:18

avatar Zawsze i wszędziie Kyniu Najlepszy Jest!!! Czasami mu nie idzie, ale pokazał jakim jest bramkarzem w meczu z KS Sarzyna. Dla mnie jest dobry, ale czasami mu nie idzie. On jest tylko człowiekiem i czasami ma gorsze dni! Brawa dla niego!!