PUKS Francesco Jelna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Polecane strony

Sołectwo Jelna

 

 

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. edgardavis 55
2. wojtek.veb94 2

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 74, wczoraj: 457
ogółem: 1 566 749

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Kamil Krzemiński

kadraPozycja na boisku: pomocnik/napastnik
Data urodzenia: 1988-03-18


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
PUKS Francesco Jelna - Azalia Brzóza Królewska L 90' 0 - 1 - -
Tanew Harasiuki - PUKS Francesco Jelna L 90' 0 - - - -
PUKS Francesco Jelna - Sokół Hucisko [B] L 90' 0 b - - ż 
KP Tanew Wólka Tanewska [B] - PUKS Francesco Jelna L 90' 0 - - - -
PUKS Francesco Jelna - LKS Brzyska Wola L 90' 0 bb - - -
Podlesianka Podlesie - PUKS Francesco Jelna L 90' 0 - - - -
PUKS Francesco Jelna - SKS Galena Racławice [B] L 90' 0 - - - -
ŁKS Łowisko - PUKS Francesco Jelna L 90' 0 - 1 - -
PUKS Francesco Jelna - KS Podwolina L 90' 0 b - - -
LZS Rzeczyca Długa - PUKS Francesco Jelna L 90' 0 - 1 - -
PUKS Francesco Jelna - KS Sarzyna L 90' 0 - - - ż 
Retman Ulanów - PUKS Francesco Jelna L 90' 0 - - - -
PUKS Francesco Jelna - Złotsan Kuryłówka L 90' 0 bb - - -
PUKS Francesco Jelna - Staromieszczanka Stare Miasto L 90' 0 b - - -
Azalia Wola Zarczycka - PUKS Francesco Jelna L 90' 0 - - - -
Podsumowanie 1350' 0 7 3 0 ż 2 cz 0

Kalendarium

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Azalia Wola ZarczyckaPUKS Francesco Jelna
Azalia Wola Zarczycka 1:7 PUKS Francesco Jelna
2017-11-11, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Azalia Wola Zarczycka 1:7 PUKS Francesco Jelna
Staromieszczanka Stare Miasto 3:1 Złotsan Kuryłówka
Azalia Brzóza Królewska 3:7 Retman Ulanów
Tanew Harasiuki 3:4 KS Sarzyna
Sokół Hucisko [B] 1:2 LZS Rzeczyca Długa
KP Tanew Wólka Tanewska [B] 0:0 KS Podwolina
LKS Brzyska Wola 4:0 ŁKS Łowisko
Podlesianka Podlesie 4:1 SKS Galena Racławice [B]